ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 12:14

Головна » 2011 » Лютий » 13 » Хет-рик Косиріна не допоміг "Дністру" перемогти "Миколаїв"
07:23
Хет-рик Косиріна не допоміг "Дністру" перемогти "Миколаїв"
12 лютого. Миколаїв. Поле зі штучним газоном Центрального міського стадіону. 100 глядачів. Арбітр Р. Калита.

МФК «Миколаїв»: Карпов, Камерцель, Войцеховський, Волчков (Барталь, 84), Волков (Маткевич, 46), Головко (Ан. Гончаренко, 79), Гостєв (Білоус, 76), Чаус, Іванов, Мазуренко (Повальчук, 68 ), Бездольний (Родевіч, 65).

«Дністер» (Овідіополь): Паламарчук (Лавренція, 46), Лобян (Савчук, 78), Влаев, Білозор, Опря (Зубков, 50), Д. Пархоменко, Радченко (Булганін, 58), Полтавець, Продан (Поспєлов, 46 ), Степанишин, Косирін.

Голи: Головко (11), Мазуренко (54), Іванов (80) - Косирін (1, 55, 87). Вилучення: Головко (78) - Опря (50).

Негода (дощ, часом - зі снігом) відлякала значну частину місцевих уболівальників. І вони пропустили дуже навіть цікавий і захоплюючий поєдинок двох колективів сусідніх областей. Вже наприкінці першої хвилини «Дністер» повів у рахунку. Опря накрутив миколаївських захисників, переадресував м'яч Степанишин. Простріл на ближньому куті воротарського головою ефектно замкнув Косирін. Відігралися господарі поля в схожій обстановці: Волков прострілив з правого краю, м'яч опинився у Головка (його просто втратив з поля зору правий захисник гостей), і той розстріляв ворота. Миколаївці захопили ініціативу і володіли нею практично весь перший тайм. Запам'ятався удар того ж Головко (м'яч пройшов поряд зі штангою), ледь не забив Чаус. У «Дністра» тільки Степанишин загрожував воротам, його удар парирував Карпов. У дебюті другого тайму Опря тільки з порушенням правил зупинив прорив Мазуренко: законна червона картка і небезпечний штрафний удар (що вийшов на заміну на другий тайм граючий тренер Дністрян Лавренція відбив удар від Камерцеля). Миколаївські тренери через адміністратора передали суперникові, що видаленого гравця можна замінити іншим. Так на полі з `явився Зубков. Аналогічна ситуація відбудеться пізніше, під кінець зустрічі. Після атаки миколаївця Головка на асистента арбітра, один з авторів м'ячів у складі МФК «Миколаїв» побачив перед собою червону картку. Півзахисник поле покинув, а замість нього вийшов Андрій Гончаренко. Але повернімося до хронології матчу. На 54-й хвилині спрацювала «домашня заготовка» миколаївців. Хітророзигранний штрафний привів до гостроти у штрафному майданчику «Дністра». Лавренція парирує удар Чауса, але набіг Мазуренко забиває - 2:1 попереду господарі. Не встигли вболівальники як слід «насолодитися» перевагою своєї команди, як рахунок став 2:2. Після розіграшу кутового удару партнери переадресували м'яч Косиріна, а той метрів з шести влучно пробив у ціль. Головко міг також стати автором «дубля», але його гарматний удар на 71-й хвилині відбила поперечина. Нарешті, спрацювала ще одна тактична новинка від головного тренера Забранський. Після ауту від Маткевич м'яч опинився у Іванова, а той хльостко пробив низом - 3:2. Напевно, все ж закономірно, що матч команди закінчили внічию. Після подачі Степанишина все той же Косирін виграв повітряну дуель і головою відправив м'яч у нижній кут. Не думаю, що хто-небудь з присутніх дуже засмутився: футбол вийшов більш ніж насиченим, багатим і на комбінації, і на забиті м'ячі. У складі МФК «Миколаїв» вперше з'явився на полі Володимир Повальчук, колишній гравець «Фенікса-Іллічовець» знаходиться на «оглядинах». Відновлюється після пошкодження Євген Гончаренко, а Олексій Родевіч вже підлікувався і вийшов на заміну.

Головний тренер «Дністра» Андрій Пархоменко: «Я не прихильник теорії про те, що результати контрольних ігор не має значення! Вважаю інакше: невдалі результати, нехай навіть на зборах - породжують невпевненість. Природно, що було завдання зіграти в свою гру, і виграти. Але вийшло, що зіграли 3:3. Суперник проявив бійцівські якості, зіграв добре. Задоволений дуже цим спарингом. І тим, що мої хлопці, двічі програючи по ходу матчу, зуміли відновити рівновагу в рахунку. Проявили характер, не опустили руки. Звичайно, матч показав і деякі проблеми в грі нашої команди, над усуненням яких належить попрацювати. Новачки команди Радченко, Влаев та Савчук справляють гарне враження, сподіваюся, вони залишаться в нашому колективі. Команда Миколаєва мені дуже сподобалася. Особливо в першому таймі, коли вона епізодами зіграла у швидкий, атакуючий і агресивний футбол. Думаю, що зіграємо з миколаївцями і на своєму полі - орієнтовно в кінці лютого ».

Головний тренер МФК «Миколаїв» Руслан Забранський: «Гравці виконали майже все, про що їх просили. Швидкий пропущений гол став наслідком помилки, коли партнери не підказали захиснику, що поруч гравець команди-суперниці. А в епізоді з третім м'ячем у наші ворота - міг Маткевич і хитріше зіграти, сфолити в центрі поля. Підтверджуються мої слова про те, що на весь матч ми поки не готові. Сьогодні оборотів вистачило на перший тайм, і трохи на другий. Мене обнадіює, що команда додає від матчу до матчу, вирісосивается той малюнок, над яким працюємо. «Дністер» справив враження серйозної команди, в складі є досвідчені гравці, у яких є чому повчитися нашим хлопцям. Безумовно, що показовий матч став у плані гри проти такого яскравого форварда, як Косирін. Для таких гравців вимагається персональний опікун. У другій лізі таких яскравих нападників немає, але сьогоднішній досвід нам, звичайно, стане в нагоді. У нас в складі нікого виділяти не хочу, всі зіграли дуже непогано. Так, напередодні ми на занятті з тактики розглянули ряд варіантів при розіграші "стандартів", а сьогодні дві такі «заготовки» призвели до взяття воріт. Мене ще радує те, що у двох поспіль матчах з командами першої ліги ми забиваємо по три м'ячі. У другій лізі, як ви знаєте, з результативністю у нас не все виходило. Що стосується моєї стратегії на контрольні матчі - вигравати, думаю, не саме головне. Важливіше - забивати голи в кожному матчі! Голи надають команді впевненість, а з нею прийдуть і перемоги. У плані селекції - зараз цей процес ведеться точково, масових «оглядин» вже не буде. Хочеться зміцнити позиції в центрі поля, шукаємо опорного півзахисника.

16 лютого МФК «Миколаїв» приймає в контрольному матчі «Гірник» (Кривий Ріг), початок о 13 годині. 20 лютого в рамках зимового чемпіонату області зіграє з «Енергією» (Нова Каховка), а 23 лютого проведе спаринг з «Бастіон» (Іллічівськ). І, по всій видимості, в кінці лютого зіграє в Овідіополі. Досягнуто домовленість про проведення контрольного матчу з одеським «Чорноморцем» - 13 березня в Одесі.

UA-Футбол
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 995 | Додав: Admin | Теги: Миколаїв, Косирін, Дністер, матч