ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 15:04

Головна » 2011 » Лютий » 13 » "Чорноморець" - "Лехія" (Польща) 1:3
16:31
"Чорноморець" - "Лехія" (Польща) 1:3
У першому з двох запланованих на сьогодні контрольних матчів «Чорноморець» зустрічався з «Лехіей» (Гданськ), що займає 6-е місце у вищій лізі чемпіонату Польщі.

Гра, що проходила на тренувальному полі готелю «Starlight» в Сіде, завершилася перемогою польського клубу 3:1. Гол у «Чорноморця» забив Анатолій Діденко. «Моряк» Ігор Силантьєв не реалізував пенальті (мимо воріт).

Склад «Чорноморця»: Ширяєв (Кліщук), Портільо, Ковальчук, Гришко, Бобко, Тягни, Владов, Діденко, Гавриленко, Якименко (Де Матос), Силантьєв.

Роман Григорчук (головний тренер «Чорноморця»):

- У перші п'ятнадцять хвилин матчу наша команда грала дуже нещасним і пропустила два голи. Фактично самі собі забили перший м'яч, досить легко дозволили провести другий. Але треба віддати належне нашим футболістам, які змогли переламати ситуацію і надалі впевнено грали, створили 3-4 небезпечних моменти. На жаль, з реалізацією поки є проблеми, навіть пенальті не забили.
Слід зазначити, що ми зустрічалися з пристойним суперником, «Лехія» грає в комбінаційний футбол, в складі є досвідчені виконавці. Але нам необхідно вміти справлятися і з цим. А вийшло так, що у нас до 15-ї хвилини команди не було. Треба вміти готуватися до гри з перших хвилин. Після матчу я сказав хлопцям, що потрібно все це перебороти, руки не опускати і продовжувати удосконалюватися. Тільки так можна стати сильнішим.

Офіційний сайт ФК "Чорноморець"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 765 | Додав: Admin | Теги: польща, Лехія, Чорноморець