ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 01:12

Головна » 2011 » Лютий » 16 » "Дністер" переміг "Бастіон"
03:12
"Дністер" переміг "Бастіон"
У п'ятому поєдинку зимового антракту овідіопольський «Дністер» здобув свою першу перемогу, з великим рахунком перегравши свого географічного сусіда - іллічівський «Бастіон».

«Дністер» - «Бастіон» (Іллічівськ) - 3:0

Товариський матч. 15.02.2011 р. 11:00 Одеса. УТБ СДЮШОР «Чорноморець» імені А. Зубрицького (11-а станція Люстдорфської дороги) (штучне поле). 25 глядачів. -7. Сонячно.
     Судді: Олександр Павлинов, Олександр Річка і Андрій Маландей (всі - Одеса).

«Дністер» (форма - біла): 12. Ал-й Паламарчук - 11. Р. Зубков, 3. Н. Влаев, 28. Білозор, 77. Ан-й Опря - 6. Д. Пархоменко (капітан) - 17. В. Радченко (18. Тарара, 46), 7. Лобан, 8. Вас. Продан, 9. А. Степанишин - 10. Косирін.
Запасні: 30. Лавренція, 2. Д. Поспєлов, 4. І. Савчук, 14. М. Булганін.
Головний тренер: Андрій Пархоменко.
«Бастіон» (футболки - червоні, труси - чорні): 1. В. Жеребкін - 21. О. Попов, 3. І. Павлов (капітан), 14. С. Шеремет, 11. Вад. Юрченко - 24. І. Пащенко - 23. Гавенко, 18. Ал-др Нечипорук, 17. Є. Свиридов (19. Катющев, 18), 7. В. Українець (4. Ф. Попов, 57) - 8. Мак. Бондаренко (20. Швець, 74).
Запасні: 12. Б. Колядюк, 2. С. Бабій.
Головний тренер: Олександр Краснянський.
 Голи: Косирін (74, 78), Лобан (76).
     Попередження: І. Павлов (24).

«Дністер» розпочав зустріч на високих швидкостях і вже на 3-й хвилині Косирін відправив м'яч у сітку, проте арбітр зафіксував офсайд. Через 2 хвилини після прострілу з правого флангу удар головою В. Продана парирував іллічівський голкіпер.
 На 9-й хвилині подачу кутового з лінії воротарського ударом з "другого поверху» завершував Д. Пархоменко - вище. Слідом два моменти були у Косиріна, але в першому випадку після удару форварда м'яч пройшов поруч зі штангою, а у другому - на висоті був Жеребкін.
На 13-й хвилині Косирін втік один на один і обігравши голкіпера пробив по спорожнілій рамці, проте «Бастіон» виручив захисник Шеремет, який виніс м'яч буквально із стрічки. На 24-й хвилині Косирін пробив зі стандарту, однак влучив у «стінку». Атака продовжилася другим темпом і Олександр завершив її ударом головою - воротар на місці.
На 33-й хвилині огризнувся «Бастіон». Нічепорук подав корнер з правого флангу і Шеремет небезпечно пробив головою з лінії воротарського - захисники «Дністра» підстрахували свого голкіпера. Через хвилину Лобан відповів ударом зі стандарту з 30-ти метрової дистанції - поруч зі штангою.
На 35-й хвилині бастіоновец Українець індивідуальний рейд по правому флангу завершив прицільним ударом по воротах - бездоганно зіграв А. Паламарчук. На 38-й хвилині іллічівці отримали реальний шанс щоб забити. М. Бондаренко втік один на один і зряче відправив м'яч повз голкіпера у дальній кут - трохи неточно. Більш того, на 43-й хвилині Нічепорук чудово виконав штрафний, запустивши м'яч через «стінку» - А. Паламарчук у кидку витяг сферу з «дев'ятки».
«Дністер» у боргу не залишився і перед свистком на перерву В. Продан розрізає передачею вивів Косиріна на побачення з голкіпером, проте удар форварда з гострого кута парирував Жеребкін. Слідом Лобан «стріляв» по воротах з місця лівого напівсередньої - поруч зі стійкою.
Відразу після антракту суперники не надто порадували великою кількістю моментів. Можна відзначити ситуацію на 47-й хвилині, коли А. Опря точною передачею вивів на ударну позицію Косиріна, але з черговим ударом форварда впорався Жеребкін. На 61-й хвилині прохід А. Опрі по лівому флангу завершився поздовжньої передачею на В. Продана, але і в цьому моменті удар хавбека в дальній кут страж воріт «Бастіону» потягнув.
Іллічівці нагадали про своїх конструктивних домаганнях ударом Пащенко з-за меж штрафного на 62-й хвилині - А. Паламарчук на місці.
На 67-й хвилині Тарара, який мабуть вперше грав проти своєї колишньої команди, прострілив справа і Степанишин головою послав м'яч над поперечиною. А далі, «Дністер» зумів відкрити рахунок у матчі і голи посипалися з двох хвилинної періодичністю.
Спочатку, на 74-й хвилині Степанишин заробив стандарт у 22-х метрах від воріт, і м'яч після удару Косиріна рикошетом від «стінки» пройшов в рамку - 1:0. (На фото)
Потім прохід Тарарова по правому флангу завершився передачею на Продана, знижка і Лобан з лінії штрафної відправляє сферу в ліву «дев'ятку» - 2:0.
Тарара, скориставшись помилкою оборони суперника на підступах до штрафного, вивів на ударну позицію Косиріна та Олександр влучним ударом відправив м'яч у дальній кут - 3:0.
У кінцівці іллічівці намагалися провести гол престижу, але овідіопольці двічі виручив А. Паламарчук - на 80-й хвилині після удару Швеця з-за меж Карною зони і через вісім обертів стрілки годин після «пострілу» Нічепорука з лини штрафного майданчика.
«Дністер» виграв зустріч з рахунком 3:0, ніж без сумніву порадував свого головного тренера Андрія Пархоменка, який був відсутній на матчі через застуду.

Офіційний сайт ФК "Дністер"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 565 | Додав: Admin | Теги: Косирін, Бастіон, Дністер