ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 18:57

Головна » 2011 » Лютий » 16 » «Чорноморець» - «Мінер» - 2:2
03:16
«Чорноморець» - «Мінер» - 2:2
У турецькому Сіде відбувся контрольний матч «Чорноморця» з болгарським клубом «Мінер» з міста Перник.

Стартовий склад «Чорноморця»: Ширяєв, Ковальчук, Портільо, Де Матос, Соколенко, Гавриленко, Сетті, Балашов, Тягни, Діденко і футболіст, що знаходиться на перегляді.

На 15-й хвилині першого тайму Максим Гавриленко відкрив рахунок після флангової передачі зі штрафного.

За вісім хвилин до перерви «Мінер» провів м'яч у відповідь (Петро Петров дальнім ударом з подальшим рикошетом). Буквально тут же знову відзначилися "моряки", але турецький арбітр визначив сумнівне положення «поза грою». З цієї ж причини незабаром був перерваний вихід один на один з воротарем Гавриленко.

У перерві тренери «Чорноморця» зробили ряд замін: поле покинули Ширяєв, Ковальчук, Соколенко, Тягни, ...; в гру вступили Паст, Слинкин і три футболісти, що перебувають на перегляді.

На 69-й хвилині Гавриленко відмінно виконав штрафний удар метрів з 20-ти - 2:1.

В кінці матчу «Мінер» зрівняв рахунок, реалізувавши 11-метровий удар (Румен Рангелов) - 2:2.

Протягом другого тайму на заміну у складі «Чорноморця» виходили: Гришко, Владов і Якименко.

Склад «мінера»: Чворовіча (Банків), Марков, Златко, Стойчев, Божиків (Хрістозов), Аясс, Ілієв (Павлов), П. Петров, Янкович (Василів), Рангелов, Виндев (Брахім).

Як зазначив головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук, спаринг з «Мінером» був корисний в усіх відношеннях: «Це вже наша сьома контрольна гра на зборі. Ми отримали багато важливої інформації по футболістам. Попереду третій виїзд до Туреччини, і нам необхідно визначитися в якому стані знаходяться наші гравці. Сьогодні «Чорноморець» практично постійно атакував, але, на жаль, рідко створював небезпечні моменти. Часто «моряки» затримували розвиток наступальних операцій, роблячи зайві поперечні передачі, не прискорювали гру ».

Офіційний сайт ФК "Чорноморець"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 500 | Додав: Admin | Теги: Мінер, Чорноморець