ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 05:20

Головна » 2011 » Лютий » 16 » "Чорноморець" - "Політехніка" (Ясси, Румунія) 4:0
19:06
"Чорноморець" - "Політехніка" (Ясси, Румунія) 4:0

Голи: Васін, 25, 68, Соляник, 60,?, 90

"Чорноморець": (стартовий склад) Паст, Соколенко, Бабич, Зубейко, Бобко, Сетті, Соляник, Політило, Васін, Силантьєв та футболіст, що знаходиться на перегляді.

Стенограма матчу

Гру проводять турецькі судді, причому одним з асистентів арбітра є жінка.
На 25-й хвилині після передачі Політило в центральну зону Васін, скориставшись неузгодженістю голкіпера і захисника румунської команди, вразив незахищені ворота - 1:0.
У першому таймі «моряки» не використовували ще низку гольових моментів.
Після перерви замість Сетті, Силантьєва, Соколенко та Бобко на поле вийшли Тягни, Балашов і два гравці, що перебувають на перегляді. У центрі захисту разом з Бабичем грає Ковальчук.
На 60-й хвилині «Чорноморець» подвоїв перевагу в рахунку. З передачі Тягни точно пробив у нижній кут воріт Соляник - 2:0.
Незабаром «моряки» могли ще раз вразити ціль, але три удари поспіль не стали результативними.
На 65-й хвилині замість Політило на поле вийшов Гавриленко.
На 68-й хвилині Тягни точним пасом вивів Васіна на хорошу позицію, перший удар відбив голкіпер «Політехніки», але Васін успішно зіграв на добиванні - 3:0.
75-а хвилина. Заміни в «Чорноморці»: Де Матос і Владов вийшли замість Васіна і Соляника.
Після «обрізання» Гавриленко румунський нападник вийшов один на один з пастою, але голкіпер «моряків» виручив команду.
Після кутового Де Матос пробив головою, але м'яч пройшов поряд з «хрестовиною».
80-а хвилина. Замість Бабича на поле вийшов Портільо.
82-а хвилина. Замість Паста в гру вступив Кліщук.
85-а хвилина. Слинкин замінив Зубейко.
На 90-й хвилині рахунок став 4:0. Балашов вдало скинув м'яч у центр штрафного, і один з футболістів, що знаходяться в «Чорноморці» на оглядинах, встановив остаточний результат спарингу.

Оф.сайт Чорноморця
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 1319 | Додав: Admin | Теги: Румунія, Політехніка, Чорноморець