ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 30.04.2024, 09:43

Головна » 2011 » Лютий » 22 » «Сталь» - «Нафтан» 0:0
16:02
«Сталь» - «Нафтан» 0:0
«Сталь» - «Нафтан» (Новополоцьк, Білорусь) 0:0

«Сталь»: Пилипенко (Тельнов, 30; Марканіч, 60) - / 1 тайм /: Чеботаєв, Білий, Кондратюк, Сікорський - Одинцов, Колесніченко, Гавриш, Окана-Стазі - Колінзом - Локтіонов. / 2 тайм /: Солдат, Кучеренко, Єрмаков, Ясковіч - Янченко, Батюшін, Мироненко, Гордя - Палагнюк, Галушкін.

Вчора алчевці, які прибули в суботу на збори до Туреччини, провели свій перший нинішньою зимою контрольний матч. Замість молодіжної збірної Азербайджану, з якою «Сталь» планувала зустрітися спочатку, підопічним Анатолія Волобуєва протистояв білоруський «Нафтан», представляє місто Новополоцьк. У сезоні 2008/2009 «Нафтан» виграв Кубок Білорусі, отримавши право брати участь у Лізі Європи, а за підсумками минулого сезону новополочане зайняли у вищій лізі сьоме місце. Для вболівальників «Сталі» «Нафтан» може бути примітний ще й тим, що минулий сезон за білоруську команду провів Артем Федорченко, який з 1997 по 2002 рік виступав в Алчевську (в тому числі, зіграв за «Сталь» 12 матчів у дебютному сезоні серед команд вищої ліги).

У першому таймі матчу з "Нафтаном" тренерський штаб алчевців випустив на поле найсильніший склад, довіривши перевіреним виконавцям. У результаті, «Сталь» володіла відчутною перевагою, створивши чимало моментів біля воріт білорусів. Відзначаємо небезпечні розіграші стандартів і вихід один в один Локтіонова - надійно діяв голкіпер опонентів, і на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Після перерви Анатолій Волобуєв повністю змінив склад, випустивши багато молоді, і гра вирівнялася. Шанси забити мала як «Сталь», так і «Нафтан», однак голів у поєдинку, як і раніше не було. У підсумку, 0:0.

Відзначаємо, що за тридцять хвилин у сьогоднішньому матчі провели всі три воротаря «Сталі». Крім того, не можна обійти стороною зміни в оборонних редутах нашої команди. Позицію другого центрального захисника замість перейшов в «Олександрію» Назаренко займав Білий, який грав раніше на правому фланзі оборони. На колишньому місці Білого проти «Нафтан» грав Чеботаєв, якого вболівальники звикли бачити на протилежному фланзі. Зліва в обороні діяв Сікорський, зазвичай грав у півзахисті. У другому таймі, крім молоді, яка грала в минулому році за «Сталь-2» у першості області, у алчевців на поле вийшов Олександр Кучеренко (народився 1 жовтня 1991), минулий сезон провів у «Славхлебе» (Слов'янськ), виступаючи в першості Донецької області та Всеукраїнських аматорських змаганнях. Відносно пішли футболістів, то крім Шевченка, Сітало та Назаренко, сьогодні стало відомо, що не буде виступати в «Сталі» навесні і Налигач (провів за команду 37 матчів, забив 2 голи).

Наступним спаринг-партнером «Сталі» на зборах повинна стати російська команда «Крилья Совєтов» (Самара), матч з якої запланований на четвер, 24 лютого.

Офіційний сайт ФК "Сталь"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 514 | Додав: Admin | Теги: Новополоцьк, Білорусь, Нафтан, Сталь