ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 08:38

Головна » 2011 » Лютий » 24 » "Динамо-2" - ФК "Біла Церква" 3:0
08:36
"Динамо-2" - ФК "Біла Церква" 3:0
Перед від'їздом на збір на Кіпр контрольний поєдинок провела друга динамівська команда. Гра з ФК «Біла Церква» пройшла при значній перевазі динамівців і закінчилася їх впевненою перемогою - 3:0. У першому таймі Макаренка в штрафній площі відібрав м'яч і красиво перекинув його через воротаря, другий м'яч білоцерківці забили у свої ворота завдяки напористості Віталія Дністряна, який, як і Олександр Єрмаченко перебувають у нашій команді на перегляді. Обидва футболісти представляють ФК «Моршин» і поїдуть на Кіпр разом з «Динамо-2». На початку другого тайму прямим ударом зі штрафного остаточний рахунок встановив Морозенко. Суперник у воріт нашої команди не створив практично жодного небезпечного моменту.

«Динамо-2» - ФК «Біла Церква» - 3:0 (2:0).

«Динамо-2»: Загладько (Волинець, 46), Люлька, Новак (Козлов, 65), Рижук (Парцванія, 23), Сухоцький (Сухомлинов, 23; Грипу, 60), Бутенін, Суарес (Боришкевіч, 30; Мединський, 60), Прокіпчук (Боровець, 60), Єрмаченко (Морозенко, 20; Єрмаченко, 60), Макаренко, Коваль (Дністрян, 20; Малин, 60).

Голи: Макаренко (9),??? (23, у свої ворота), Морозенко (47).

Додамо, що 26-го лютого команда Андрія Гусіна відправиться на учбово-тренувальний збір, який пройде з 26-го лютого по 12-е березня на Кіпрі. На цей час заплановано чотири контрольні поєдинки. До від'їзду команда продовжить роботу в Конча-Заспі в режимі дворазових тренувань.

Інформаційний відділ ФК «Динамо» (Київ)
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 545 | Додав: Admin | Теги: Динамо, Арсенал