ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 06:33

Головна » 2011 » Лютий » 26 » Чергова поразка БК «Кіровоград»
21:27
Чергова поразка БК «Кіровоград»
Сьогодні стартувало друге коло в центральній групі першої ліги чемпіонату України з баскетболу. БК «Кіровоград» за волею календаря третій тур поспіль грали вдома. Але якщо в попередніх матчах кіровоградці демонстрували хоч «якість признаки життя» і епізодами радували глядачів, то сьогодні, на жаль, цього не було. Не яскрава гра в атаці, «прохідна» оборона кіровоградців дозволяла гостям святкувати впевнену перемогу в звітному матчі. Хоча, якщо проаналізувати гру черкаських баскетболістів, то команда СФГУ «Інваспорт» в попередньому домашньому матчі кіровоградців краще виглядала і була по сильніше. А сьогодні господарям вдалася взнаки відсутність ігрової практики в останні тижні. В звітному матчі вперше за господарів грав Віталій Заруба, котрому не вистачало взаєморозуміння з партнерами. На протязі перших півтори чверті гості вели з перевагою в 4-7 очок; в середині другої чверті гості збільшили перевагу до +14. В кінці матчу «Черкаські Мавпи-2» довели до підсумкових +22. Завтра відбудеться другий матч між даними командами. Початок зустрічі о 10.30.

БК «Кіровоград» - «Черкаські Мавпи-2»  64:86 (11:18, 18:25, 16:21, 19:22)

БК «Кіровоград»: Усатенко (5 очок), Заруба (16), Ткаченко (23), Лучко (3), Бабенко (8), Колечкін (2), Мутель (4), Янковський, Гончаренко, Войц.

«Черкаські Мавпи-2»: Ворона (7), Нікітін (5), Глущенко (3), Іскаков (4), Білоус (12), Краснік (12), Рудаков (11), Шимуля (13), Рунцо (5), Треніхін (14).

Віктор Слюсаренко
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 613 | Додав: Admin | Теги: Черкаси, Кіровоград, мавпи, баскетбол