ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 06.05.2024, 18:02

Головна » 2011 » Лютий » 27 » Закономірна поразка БК «Кіровоград»
13:26
Закономірна поразка БК «Кіровоград»

БК «Кіровоград» і в другому матчі (про перший матч читайте ТУТ ) нічого не зміг протиставити черкаській команді. На старті матчу господарі завдяки одному реалізованому штрафному кидку Ігоря Усатенка вели в рахунку 1:0, а в подальшому досить швидко гості розставили все по своїх місцях, забезпечивши вже після першої чверті матчу комфортну перевагу в 12 очок. В діях господарів яскраво проглядалася втома, не зіграність та низька реалізація, а «Черкаські Мавпи-2» грали в своє задоволення як на тренуванні, награючи різні свої комбінації атаки та пресингу. В середині третьої чверті перевага гостей доходила до 32-ох очок. В останній чверті черкаські баскетболісти вели в рахунку +34, але на останній хвилині дозволили супернику скоротити відставання до підсумкових -30, хоча гості не погані шанси покорити позначку 100 набраних очок. Поступившись сьогодні, кіровоградці після 12 зіграних матчів мають лише одну перемогу і посідають останню сходинку в центральній групі першої ліги чемпіонату України з баскетболу. В наступному турі, 12-13 березня, БК «Кіровоград» в Маріуполі зіграє проти місцевої команди КДЮСШ «Азовмаш».

БК «Кіровоград» - «Черкаські Мавпи-2» 65:95 (16:28, 14:26, 16:21, 19:20)

БК «Кіровоград»: Усатенко (9 очок), Заруба (20), Ткаченко (9), Лучко (7), Бабенко (14), Колечкін, Мутель (2), Янковський (4), Гончаренко, Войц.

«Черкаські Мавпи-2»: Ворона (15), Нікітін (7), Глущенко (3), Іскаков (11), Білоус (5), Краснік (10), Рудаков (14), Шимуля (7), Рунцо (8), Треніхін (17).

Віктор Слюсаренко

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 673 | Додав: Admin | Теги: Черкаські мавпи, Кіровоград, БК