ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 16:05

Головна » 2011 » Березень » 5 » «Кримтеплиця» - «Нафтовик-Укрнафта» 3:1
08:09
«Кримтеплиця» - «Нафтовик-Укрнафта» 3:1
«Кримтеплиця» (Молодіжне) - «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) 3:1

4 березня 2011. Контрольний поєдинок. Сімферополь. Стадіон «Фіолент». Арбітр - А. Жабченко.

«Кримтеплиця»: Мисак (Вокальчук, 46), Антонюк, Бойко, Щедраков, Романенко (Новотрясов, 61), Луценко (Візавер, 46), Печонкін, Трухін (Мемешев, 61), Бровченко (Симончук, 46), Старовік (Саранчуков , 46), Свінціцький (Мельник, 46).

«Нафтовик»: Дейнеко, Коваленко, Є. Тарасенко, Кравченко, Бояринцев, Зайчук, Мепорія (Деревльов, 57), Карноза, Саванчук (Бушман, 65), Маринчук, Мотуз (Ліщук, 65).

Голи: Трухін (50), Саванчук (51), Новотрясов (85), Мемешев (88).

Вчора футболісти «Кримтеплиці» провели черговий контрольний поєдинок. На стадіоні «Фіолент» молодежненци зіграли з «Нафтовиком» (Охтирка). Зустріч завершилася перемогою кримчан з рахунком 3:1.

Основні події цього матчу відбулися в другій частині зустрічі. Спочатку команди обмінялися точними ударами Дмитра Трухіна і, добре знайомого уболівальникам «Кримтеплиці», Олександра Саванчук. Але в кінцівці поєдинку перемогу кримчанам принесли голи Артура Новотрясова і Редвана Мемешева.

Перша частина зустрічі вийшло досить нудною. Футболісти двох команд не особливо радували нечисленних уболівальників, які прийшли на стадіон «Фіолент». У кримчан коштувати відзначити невеликий експеримент. Олександр Севідов спробував на позиції опорного півзахисника Ігоря Луценка. Володимир Романенко перші 45 хвилин зустрічі займав правий фланг оборони. Хлопці виглядали на не зовсім звичних для себе місцях на полі цілком впевнено. Втім, серйозних завдань перед захистом кримчан у першій частині зустрічі «Нафтовик» не ставив.

Перший небезпечний момент біля воріт «тепличників» трапився лише за дві хвилини до перерви. Спочатку Володимир Романенко зняв м'яч з ноги Сергія Мотуза, а потім вище всяких похвал зіграв дебютант «Кримтеплиці» Роман Мисак, що відбив складний удар Маринчука.

У господарів відзначити в першому можна лише пару ударів з-за меж штрафної. Зате в перерві Олександр Севідов зумів знайти потрібні слова для своїх підопічних. Вже на 50-й хвилині кримчани зуміли відкрити рахунок. З дальнім ударом Володимира Романенка голкіпер «Нафтовика» Євген Дейнеко впорався, а на добиванні першим виявився Дмитро Трухін, забив м'яч під поперечину.

Гості прийшли в себе швидко. Через кілька хвилин Олександр Саванчук скористався помилкою оборони і зробив рахунок рівним - 1:1. Далі гра вирівнялася. Трохи гостріше діяли молодежненци. На 73-й хвилині мав забивати Редван Мемешев. Він послав м'яч у дальній кут після передачі Сергія Мельника. Але «снаряд» на лічені сантиметри розминувся зі штангою.

Забігаючи наперед, скажемо, що Редван в цій грі ще скаже своє вагоме слово, але спочатку відзначився повернувся в «Кримтеплицю» Артур Новотрясов. Нагадаю, 18-річний футболіст провів кілька зборів з молодіжною командою донецького «Шахтаря». Повністю влаштував тренерський штаб «гірників». Артура взяли в оренду з правом викупу, але в останній момент «Шахтар» не зумів заявити футболіста для участі в чемпіонаті.

Повернення в «Кримтеплицю» Новотрясов відзначив голом. Після відмінного пасу Володимир Симончук Артур ударом з лінії штрафної зняв павутину з «9-ки» воріт «Нафтовика».

Всі питання про переможця зникли за 2 хвилини до фінального свистка. Володимир Симончук найпотужнішим ударом ледь не зламав поперечину воріт, м'яч відскочив до Редвану Мемешеву, який встановив остаточний рахунок у зустрічі - 3:1 на користь «Кримтеплиці».

Наступний матч "Кримтеплиця" проведе 8 березня. За попередньою домовленістю, суперником наших футболістів стане друголіговий «Бастіон» з Іллічівська. Матч пройде в селищі Орджонікідзе під Феодосією. Розпочнеться гра о 15-00.

ФК "Кримтеплиця"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 948 | Додав: Admin | Теги: Нафтовик, Кримтеплиця