ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 18:58

Головна » 2011 » Березень » 7 » ФК «Ростов» - «Чорноморець» - 1:0
11:07
ФК «Ростов» - «Чорноморець» - 1:0
ФК «Ростов» (Ростов-на-Дону, Росія) - «Чорноморець» - 1:0 (0:0)

6 березня 2011. Белек (Туреччина). 14-00. Спортивний центр «Cornelia». 14 градусів, похмуро.

Арбітри - Неріус Дунаускас, Артурас Піпірас (Вільнюс, Литва), Данатас Румшас (Паланга, Литва).

Четвертий арбітр - Віюнас Васіляускас (Тельшей, Литва).

«Чорноморець»: Паст (капітан), Ковальчук, Тарасенко (Портільо, 35), Соколенко (Сагайдак, 51), Зубейко (Слинкин, 85), Соляник (Діденко, 80), Сетті (Гавриленко, 69), Політило (Тягни, 69), Балашов (Силантьєв, 53), Цигирлаш (Де Матос, 78), футболіст знаходиться на перегляді (Бобко, 62).

Тренер - Роман Григорчук.

ФК «Ростов»: Радич (Лейсал, 46), Хагуш, Окоронкво (Живановіч, 77), Салата, Хохлов, Блатняк (маляки, 75), Ребко, Гацкан (Іванов, 65), Янков (Прошин, 76), Калачов ( Григор'єв, 65), Адамов (капітан) (Кириченко, 75).

Тренер - Олег Протасов.

Гол: Адамов (56).

Попереджені: Соколенко (49), Де Матос (81).

Це був завершальний контрольний матч ростовчан в зимовому міжсезонні. Відразу після зустрічі з «Чорноморцем» російська команда вирушила на батьківщину, де 14-го березня вона відкриє сезон поєдинком з московським «Спартаком». Природно, у спарингу з «моряками» «Ростов» прагнув продемонструвати прообраз футболу, який зможе приносити успіх в іграх російської прем'єр-ліги.

Наша команда, особливо в першому таймі, виглядала краще суперника. «Моряки» показали непогане взаємодія в лінії атаки, надійно діяла оборона. Вже на 7-й хвилині «постріл» Цигирлаш з середньої дистанції міг стати гольовим, але воротар зумів дістати м'яч під перекладину. До перерви молдавський легіонер ще двічі загрожував воротам суперника ударами з лінії штрафного майданчика, проте йому трохи не вистачало точності. У ростовчан практично всі атакуючі операції завершував їх визнаний бомбардир Адамов. У першій половині гри три його удару були повз ворота, а ось у другій 45-хвилинці чи не єдина спроба капітана «Ростова» уразити ціль стала результативною. Після навісу з правого флангу Хагуш, що знаходився в центрі штрафної Адамов пробив головою в дальній кут, м'яч влучив у стійку і відлетів на лінію воріт. Знову, як і в матчі з «Краснодаром», арбітри порахували, що гол був.

«Чорноморець» витратив чимало сил, щоб зрівняти рахунок. Небезпечно били по цілі Політило (зі штрафного), Зубейко, Бобко, Слинкин - м'яч вперто проходив повз «рамки». На 89-й хвилині після одного з кутових у виконанні Бобко, Портільо завдав удару головою з лінії воротарської, але м'яч влучив у поперечину, до того ж арбітр ФІФА з Литви зупинив гру, зафіксувавши порушення правил з боку аргентинця.

На жаль, але при хорошій грі «Чорноморцю» так і не вдалося розпечатати ворота суперника.

Роман Григорчук (головний тренер «Чорноморця»):

- Враження від гри у мене більш ніж хороші. Я сказав хлопцям, що вони молодці. Відчувалася правильна підготовка футболістів до матчу, і вірний підхід, ставлення до гри. Вони самі переконалися, що при цьому кожен футболіст і вся команда в цілому виглядають дуже серйозно. Сьогодні «Чорноморець» керував грою, повністю контролював перебіг подій на полі, незважаючи на те, що нам протистояв суперник із російської прем'єр-ліги, причому далеко не найгірша там команда. Для впевненості хлопців цей матч був дуже важливий. І це стосується кожного футболіста, що виходив сьогодні на полі. Вони побачили, що можуть грати на високому рівні, не підлаштовуючись під супротивника. Намагалися діяти в обраному нами ключі. Багато чого вдавалося, але, звичайно, не всі. Без помилок не обійшлося.

Я розумію, що результат завжди важливий. Звичайно, дуже хочеться, щоб забивалися голи, але це, напевно, прийде з більш гострим сприйняттям футболу ближче до відновлення чемпіонату. Моменти, такі як сьогодні створювалися в матчі проти сильного супротивника, ми зуміємо трансформувати в голи. Я в цьому впевнений. По організації ж гри у мене мало претензій до нашим хлопцям. Вони показали серйозний футбол, і вважаю, що самоствердилася завдяки сьогоднішньому спарингу. А це надзвичайно важливо.

Ще чотири дні ми будемо працювати в Туреччині. На 10-е запланований контрольний матч у Белеку з командою «Лазні Яс», яка займає друге місце у вищій лізі чемпіонату Об'єднаних Арабських Еміратів. У той же день увечері повернемося до Одеси.

Офіційний сайт ФК "Чорноморець"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 537 | Додав: Admin | Теги: Ростов, Чорноморець