ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 12:24

Головна » 2011 » Березень » 8 » "Сталь" - "Анжі" 1:1
"Сталь" (Алчевськ) - "Анжі" (Махачкала, Росія) 1:1

«Сталь»: Пилипенко - Чеботаєв, Білий, Кондратюк, Сикорський - Гордя (Одинцов, 46), Колесніченко, Гавриш, Окана-Стазі - Колінзом (Палагнюк, 66) - Локтіонов. Головний тренер - Анатолій Волобуєв.

«Анжі»: Макаров (Джіоєв, 46) - Помецко, Клява, Агаєв (Гаджієв, 40), Іванов Д., Жусілей, Тукур, Джако, Прудніков, Голенда (Бакаєв, 50), Кліміашвілі. Головний тренер - Гаджі Гаджієв.

Голи: Локтіонов, 23 (1:0). Кліміашвілі, 50 (1:1).

Сьогодні ввечері «Сталь» провела в Туреччині контрольний матч проти Махачкалінська «Анжи», яке в минулому сезоні зайняло в російській Прем'єр-лізі одинадцяте місце. Анатолій Волобуєв довірив місце в складі всіх основних виконавцям, давши більшості з них можливість зіграти всі дев'яносто хвилин.

Відносно росіян, то в складі команди Гаджі Гаджієва не було їх головної зірки - Роберто Карлоса, проте відомих імен у «Анжи» на полі вистачало. Зокрема, ворота наших суперників захищав досвідчений голкіпер Олександр Макаров, відомий за виступами за «Крила Рад». Серед польових гравців відзначаємо півзахисника збірної Бразилії Жусілея Да Сілву, захисника збірної Латвії Оскара Кляву, досвідченого чеського нападника Яна Голенду (виступав за все юнацькі та молодіжну збірну своєї країни), нападаючого збірної Того Арафата Джако і форварда збірної Грузії Іраклія Кліміашвілі.

Перший тайм зустрічі пройшов в хорошій боротьбі з достатньою кількістю гольових моментів. У середині тайму алчевцям вдалося забити гарний гол: подачу з флангу від Окани точним ударом в дотик замкнув Локтіонов. На початку другої половини зустрічі футболісти «Анжи» відігралися: після дальнього «пострілу» Кліміашвілі м'яч, вдарившись перед Пилипенка про купину, перелетів голкіпера і опинився в сітці. У цілому, в другому таймі підопічні Анатолія Волобуєва, виглядали краще суперника, але втративши два виходи один в один, а також не реалізувавши ще кілька гострих атак, «Сталь» завершила поєдинок нічиєю - 1:1.

Свій наступний матч алчевці проведуть у середу, 9 березня. За попередньою інформацією суперником «Сталі» буде російська «Волга» з Твері (дев'яте місце в зоні «Захід» другого дивізіону).

Офіційний сайт ФК "Сталь"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 565 | Додав: Admin | Теги: Анжі, Сталь