ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 19:16

Головна » 2011 » Березень » 9 » "Шахтар" та "Барселона" вийшли до чвертьфіналу
00:05
"Шахтар" та "Барселона" вийшли до чвертьфіналу
 Донецький "Шахтар" впевнено переміг італійську "Рома". Перша половина зустрічі змусила похвилюватися глядачів матчу: після швидкого забитого голу "гірники" порушили правила у власній штрафній площадці, за що було призначено пенальті у їх ворота. На щастя Боррієлло програв дуель вихованцю кіровоградського футбола Андрію Пятову. Наприкінці тайму гості залишилися в меншості: це дозволило господарям легше себе почувати в звітній грі і в другому таймі довести свій клас над суперником, ще двічі йому забивши.

ШАХТАР (Донецьк, Україна) - РОМА (Рим, Італія) - 3:0 (1:0)
Гол: 1:0 Томаш Хюбшман, 17; 2:0 Вілліан, 58; 3:0 Едуарду, 88)

Шахтар: 30. П'ятов - 26. Рац, 27. Чигринський, 44. Ракицький, 33. Срна - 3. Хюбшман, 22. Мхітарян (29. Алекс Тейшейра, 67) - 10. Вілліан, 8. Жадсон, 20. Дуглас Коста (11. Едуардо, 59) - 9. Луїс Адріано (99. Морено, 75)

Запасні: 12. Худжамов, 15. Степаненко, 19. Гай, 32. Іщенко

Рома: 32. Доні - 17. Ріїсе, 5. Мексес, 4. Жуан, 29. Бурдіссо - 20. Перротта, 16. Де Россі, 7. Пісарро, 11. Таддеї (87. Росі, 46) - 9. Вучініч (33. Брігі, 65), 22. Боррієлло

Запасні: 1. Лобонц, 3. Кастелліні 10. Тотті, 23. Греко, 47. Саргагі

Попередження: Філіпп Мексес, 24; Генріх Мхітарян, 28; Даріо Срна, 45+5; Давид Пісарро, 57; Сімоне Перротта, 64

"Барселона" - "Арсенал" - 3:1

Голи: 1:0 Ліонель Мессі, 45+3, 1:1 Карлос Бускетс, 53 - автогол, 2:1 Хаві Ернандес, 69, 3:1 Ліонель Мессі, 71 - пенальті

Барселона: 1. Вальдес - 21. Адріано, 22. Абідаль, 16. Бускетс, 2. Дані Алвес - 8. Іньєста, 14. Маскерано, 6. Хаві - 7. Вілья (20. Афеллай, 82), 10. Мессі, 17. Педро Родрігес

Арсенал: 53. Щасни (1. Альмунія, 19) - 22. Кліши, 6. Кошельни, 20. Джуру, 3. Санья - 2. Діабі, 19. Уїлшир - 8. Насрі, 4. Фабрегас, 7. Росіцкі (23. Аршавін, 74) - 10. ван Персі

Попередження: Лоран Кошельни, 16; Бакарі Санья, 29; Джек Уїлшир, 37; Робін ван Персі, 45+1

Вилучення: Робін ван Персі, 56

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 532 | Додав: Admin | Теги: Барселона, Рома, Арсенал, ЛЧ, Шахтар, Мессі, Пятов