ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 17:08

Головна » 2011 » Березень » 9 » Кіровоградці та петрівчанки стали переможцями змагань з гандболу
11:18
Кіровоградці та петрівчанки стали переможцями змагань з гандболу

З 2 по 4 березня в спортивному залі ДЮСШ №2 проходили змагання з гандболу в залік обласної спартакіади серед учнів загальноосвітніх закладів. В них прийняли участь 5 команд юнаків , та 4 команди дівчат. Переможці цих змагань , а це юнаки з Кіровограда, та дівчата з Петрівського району відразу довели свою безперечну перевагу в класі. В той же час боротьба за другу та третю позицїї була дуже напруженою. Команди юнаків Ульяновського та Петрівського районів в очній зустрічі зіграли внічию 18:18, і тільки краща різниця забитих та пропущених м'ячів дозволили Ульнівцям зайняти друге місце.Команда Олександрії теж небула простим  спостерегачем і чинила гідний опір срібному та бронзовому призерам.
  У дівчат боротьба за друге місце була не менш запеклою. І якщо у юнаків для визначення срібного призера рахували різницю забитих та пропущених мячів, то у дівчат долю другого місця вирішив один мяч .З різницею в нього дівчата з Лозуватої Ульяновського району перемогли  своїх конкуренток з Олександріїї і посіли друге місце. А юнакі та дівчата з Олександрівки вже другій рік поспіль переймають досвід своїх більш досвідчених суперників і впевнені , що в недалекому майбутньому
зможуть скласти їм гідну конкуренцію.

Іванна Хмелюк
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 930 | Додав: Admin | Теги: Петрово, гандбол, Кіровоград