ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 28.04.2024, 15:02

Головна » 2011 » Березень » 15 » "Титан" зіграв внічию з "Миколаєвом"
17:03
"Титан" зіграв внічию з "Миколаєвом"
У неділю, 13 березня, команда МФК «Миколаїв» вирушила на тренувальний збір до Криму, базується в с. Куйбишеве. 14 березня миколаївці зіграли з одним з лідерів першої ліги - «Олександрією», поступилися 1:4 (гол на рахунку Чауса). А 15 березня відбувся контрольний матч з іншим представником першої ліги - «Титаном» (Армянськ).

Миколаївці почали бадьоро, в ході однієї з атак Акопян вивів на удар молодого Тропіна. Але м'яч злегка звалився у того з ноги, момент був упущений. А на 20-й хвилині в рахунку повів «Титан»: після прострілу нападник виявився спритнішим за захисників. Як не намагався МФК «Миколаїв», а на перерву команди пішли за рахунку 1:0. П'ять замін, зроблені в перерві, внесли пожвавлення в гру миколаївської команди. На 60-й хвилині рахунок став 1:1. На правому крилі атаки добре зіграв Голенков, а отримав передачу Акопян метрів з восьми буквально розстріляв ворота. Після виходу на поле Малко, що зайняв місце в обороні, був переведений у півзахист Камерцель. І невдовзі саме він став автором гола. На 72-й хвилині Камерцель замкнув подачу Полтавця - 2:1. Запам'ятався і удар Колодіна зі штрафного - м'яч відбила поперечина. «Титан» на 83-й хвилині відновив рівновагу, після кутового наші захисники «загубили з очей» одного з футболістів команди-суперниці. В кінці матчу були моменти в атаці у Бездольного і Полтавця, але рахунок не змінився. 2:2 - підсумок спарингу миколаївців з середняком першої ліги. МФК «Миколаїв»: Бобров, Войцеховський, Волков (Волчков, 70), Камерцель, Барталь (Гончаренко, 46), Головко (Малко, 65), Чаус (Колодін, 46), Акопян (Гайдаш, 60), Іванов (Голенков, 46), Тропін (Полтавець, 46), Бездольний.

Головний тренер МФК «Миколаїв» Руслан Забранський повідомив, що на матчі був присутній «почесний радник» нашої команди Анатолій Миколайович Заяєв. Йому в цілому сподобалася гра команди, він зробив ряд зауважень, що стосуються гри захисників. Сам же Забранський розповів, що поступово вимальовується думка по грі новобранців. Набирає форму Акопян, він взагалі є прикладом для молодих гравців. Підтягуються до вимог Полтавець, Гайдаш, Голенков. Ймовірно, що залишиться в команді і Тропін, який може закрити позицію одного з молодих футболістів, які зобов'язані грати в команді згідно з регламентом чемпіонату. Голкіпери Бобров і Карпов - приблизно одного рівня, кожен з них доводить своє право на роль «номера один». При всьому цьому Забранський не виключає, що командою можуть бути задіяні і нові виконавці. Збори проходять інтенсивно: після матчів гравці тренуються ще двічі на день, проводяться заняття на тренажерах і з фітнесу. На 17 березня намічений матч з кіровоградською «Зіркою». А наступна зустріч відбудеться приблизно 22-23 березня.

UA-Футбол
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 495 | Додав: Admin | Теги: Миколаїв, футбол, титан, Зірка