ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 08:46

Головна » 2011 » Червень » 28 » "Буковина" мінімально перемогла дубль ФК "Іллічівець"
15:18
"Буковина" мінімально перемогла дубль ФК "Іллічівець"

Чернівецька «Буковина», яка працює у режимі триразових тренувань, зіграла перший контрольний поєдинок під час навчально – тренувального збору в Криму. Суперником підопічних Вадима Зайця стала молодіжна команда маріупольського «Іллічівця». У цій зустрічі тренерський корпус «Буковини» ставив за мету перевірити потенційних новачків нашого колективу.

Після першої половини зустрічі наші земляки поступалися з рахунком 0:1. Суперник «Буковини» «розписався» у воротах Олександра Чурілова на 35 хвилині матчу.

У другому таймі буковинцям вдалося відзначитися тричі. Результативні удари на свій рахунок записали Олександр Семенюк (48 хвилина), Вадим Мельник  (64 хвилина) та потенційний новачок (72 хвилина). Під завісу зустрічі маріупольці зуміли реалізувати пенальті. Остаточний рахунок зустрічі – 3:2 на користь «Буковини».

Зазначимо, що на СК «СКІФ» для нашої команди створено чудові умови для підготовки до офіційних матчів першості України – 2011/2012: хороший стан футбольного газону, наявність піщаного поля. На жаль, підводить погода (дощі, штормове попередження).

Наступний контрольний поєдинок буковинці зіграють 29 червня. Суперник – «Таврія» (Сімферополь).

Склад «Буковини»:

Перший тайм: Чурілов, Керчу, Даньків, Пислар, Блажко + потенційні новачки.

Другий тайм: Мельник, Басов, Рудченко, Зелді, Дорош, Сантрапинських, Семенюк, Маковійчук+ потенційні новачки.

ФСК "Буковина"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 588 | Додав: Admin | Теги: Буковина, іллічівець