ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 02:02

Головна » 2011 » Серпень » 30 » Олег Федорчук: «В такому стані важко розмовляти рідною мовою»
12:11
Олег Федорчук: «В такому стані важко розмовляти рідною мовою»
Наставник вінницької «Ниви» вкотре заявив, що «Львів» його здивував

З вашого дозволу, я коментуватиму гру російською, бо в такому стані важко розмовляти рідною мовою. В першому таймі у «Ниви» була тотальна перевага, могли забити голи, але приємно здивував суперник, який при несприятливих погодних умовах, бо було дуже спекотно та й задуха давалась взнаки, другий тайм провів у рівній грі. Ми могли забити декілька м’ячів і «Львів» також. Якщо бути об’єктивним, ми не задоволені, ні результатом, ні грою, тому мені, чесно, нічого коментувати.

Чи була присутня недооцінка суперника?
Ні, річ у тім, що три місяці тому ми тут грали в другому колі, вийшли, недооцінили «Львів» і пропустили два швидкі голи й потім вже гра не вдавалася. Недооцінки не було. Ми знали, що суперник вельми добре показав себе з «Арсеналом» на виїзді, ми знали, що львів’яни вели в рахунку зі «Сталлю» 2:0. Ваші гравці хороші, у них є майбутнє, вони пройшли хороші футбольні школи. Це не прості люди, а навчені футболісти. Я вважаю, що у ФК «Львів» є багато перспективних виконавців. На мій погляд на результат вплинула ну зовсім жарка погода, не знаю скільки, мабуть градусів 38 було.

Кого зі своїх футболістів, ви б хотіли виокремити як найкращих?
Та важко мені сказати, було два різних тайми. Якщо у першому хтось виділявся, то в другому нічого сказати. Повторюю, суперник у другому таймі продемонстрував характер, наші футболісти цього не сподівалися, що «Львів» почне грати зовсім інший футбол. Саме тому я вітаю команду «Львів», а ми довели, що наш кризис не просто так, це системна проблема.

Кризис фінансовий?
Комплексний, і підготовка, і проблеми в багатьох із здоров’ям, як не дивно. А саме головне, що ряд виконавців не відповідають рівню Першої ліги. Це очевидно, вони грають на межі, а якщо старанність понижають, відразу видно їх дійсний рівень майстерності.

Інформаційна служба «Львова»
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 460 | Додав: Admin | Теги: нива, Федорчук, Олег