ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 01:45

Головна » 2011 » Листопад » 26 » Молодь «Олександрії» поступилася ровесникам із «Зорі»
15:57
Молодь «Олександрії» поступилася ровесникам із «Зорі»

ПФК «Олександрія» (дубль) – «Зоря» (дубль) 2:4 (0:1) (Полярус, 51; 87 - Парамонов, 19; Мазур, 49; Білий, 56; Кислий, 60)

«Олександрія»: Леванідов, Сахневич, Антонов, Банада, Калоуда (Колесник, 58), Салхі, Котляр (Гусько, 71), Кременчуцький (Боровський, 58), Піскун, Полярус, Козак.

«Зоря»: Левченко, Парамонов, Ярмаш, Гордієнко (Бородай, 55), Манджгаладзе, Білий (Герт, 65), Семененко (Голіков, 46), Ілюк (Кохман, 62), Жарий, Мазур, Кислий.

Попередження: Піскун, 32; Кременчуцький, 34 – Мазур, 68.

Як бачимо по стартовому складу олександрійців приблизно їх половина грала в середу проти кіровоградської «Зірки». Це Сахневич, Калоуда, Салхі, Кременчуцький, Козак та Полярус. Немає нині в складі досвідчений Овсієнка, Матюхіна, Арурі, Зейналова. В матчі з кіровоградцями, нагадаємо, брали участь ще два легіонери, які нині на перегляді в «Олександрії».
Перший тайм звітного матчу пройшов у рівній боротьбі. Молоді олександрійці, враховуючи не гарне своє турнірне положення, намагалися прорвати оборону суперника, але до перерви не змогли. Досвідчений Григорій Ярмаш на своєму фланзі взагалі не давав розгулятися супернику. Луганчани ж до перерви зуміли забити один м’яч: подачу кутового Мазура результативно замкнув Парамонов. Тож перша половина зустрічі закінчилася з рахунком 1:0 на користь гостей.
Початок другого тайму видався багатим на забиті м’ячі. Спочатку Мазур довів рахунок до 2:0 на користь гостей. А через дві хвилини Полярус відквитав один м’яч. Та вже на 56-ій хвилині Білий знову встановив перевагу луганчан у два м’ячі. А через кілька хвилин Кислий довів рахунок до розгромного – 4:1 на користь дубля «Зорі». Наприкінці зустрічі Артем Полярус оформив дубль в матчі і встановив остаточний рахунок 4:2 на користь «Зорі».

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 551 | Додав: Admin | Теги: Молодь, Олександрія, ПЛ, Зоря