ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 17:09

Головна » 2011 » Листопад » 28 » Напередодні старту Кубку Світу
19:18
Напередодні старту Кубку Світу

Чого чекати від нинішнього Кубка Світу? Українські шанувальники біатлону поки немає приводу для радості. На перенесеному етапі Кубку IBU тренери української збірної задіяли деяких спортсменів з «основи», але результати їх шокували. У спринті Андрій Дериземля, настрілявши 5 штрафних кіл, не фінішував. Семенов та Сєднєв теж не вражали своєю влучність: відповідно 4 та 5 кіл і 40 й 74 місця. В жіночому спринті Підгрушна та Віта Семеренко не стартували. Наступного дня, 27 листопада, Віта та Олена взяли участь у змаганнях і посіли сусідні місця – 20 і 21. У чоловіків Біланенко фінішував 24-им. Ось так відбулися важливі тренування українців перед стартом Кубка Світу. На по при це будемо сподіватися на краще і вірити в успішний виступ наших спортсменів.

Біатлон. Кубок Світу. Перший етап. Остерзунд.
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки      2011-11-30     17:15
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки      2011-12-01     17:15
Спринт 10 км, Чоловіки      2011-12-02     16:15
Спринт 7.5 км, Жінки      2011-12-03     14:30
Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки      2011-12-04     12:15
Гонка переслідування 10 км, Жінки      2011-12-04     14:30

Категорія: Біатлон | Переглядів: 851 | Додав: Admin | Теги: семенов, світу, Дериземля, кубок, Підгрушна, Семеренко, біатлон, Сєднєв