ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 16.07.2024, 13:36
СПОРТИВНА КІРОВОГРАДЩИНА
Вітаю Вас Гість | RSS
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
ФОРМА ВХОДУ
СТАТИСТИКА
САЙТ ІСНУЄ


Головна » 2011 » Грудень » 8 » Календар турніру з футзалу "Кубок Зірок"
11:03
Календар турніру з футзалу "Кубок Зірок"
З 09 по 11 грудня в спорткомплексі СДЮШОР-2 проходитиме тардиційний передноворічний турнір з футзалу "Кубок Зірок". Пропонуємо Вашій увазі календар змагань.

09 грудня,(пятниця) перший день.
14:00        "Аграрій” – "Факел”                            1 – й майданчик
14:00        "Олімпік” – "ДПА”                            2 – й майданчик
14:50        "Дружба” –  "Колос”                            1 – й майданчик
14:50        ФК"Найк” – ФК"Долинська”                    2 – й майданчик
15:40        "Арсенал” – "Барвінок”                        1 – й майданчик
15:40        "Регіонали” – ФК"Новоукраїнка”                    2 – й майданчик
16:30        "Факел” – "Олімпік”                            1 – й майданчик
16:30        "Галатея” – "Аграрій”                        2 – й майданчик
17.20        "Колос” – ФК"Найк”                        1 – й майданчик
17:20        "Пятихатки” – "Дружба”                        2 – й майданчик
18:10        "Барвінок” – "Регіонали”                        1 – й майданчик
18:10        "Техно” – "Арсенал”                            2 – й майданчик
19:00        ФК"2005” – ФК"Альянс”                        1 – й майданчик
19:00        "Шахтар” – "ІКАР”                            2 – й майданчик
19.50        "Галатея” – "ДПА”                            1 – й майданчик
19:50        "Пятихатки” – ФК"Долинська”                    2 – й майданчик
20:40        "Техно” – ФК"Новоукраїнка”                    1 – й майданчик
20:40        ФК"2005” – "Шахтар”                        2 – й майданчик



10 грудня,(субота) другий день.
09:00        ФК"Альянс” – "ІКАР”                        1 – й майданчик    
09:00        "Аргарій” – "Олімпік”                        2 – й майданчик
09:50        "Дружба” – ФК"Найк”                        1 – й майданчик
09:50        "Арсенал” – "Регіонали”                        2 – й майданчик
10:40        "Шахтар” – ФК"Альянс”                        1 – й майданчик
10:40        "ІКАР” – ФК"2005”                            2 – й майданчик
11:30        "Олімпік” – "Галатея”                        1 – й майданчик
11:30        "ДПА” – "Факел”                            2 – й майданчик
12:20        ФК"Найк” – "Пятихатки”                        1 – й майданчик
12:20        ФК"Долинська” – "Колос”                        2 – й майданчик
13:10        "Регіонали” – "Техно”                        1 – й майданчик
13:10        ФК"Новоукраїнка” – "Барвінок”                    2 – й майданчик
14:00        "ДПА” – "Аграрій”                            1 – й майданчик
14:00        "Факел” – "Галатея”                            2 – й майданчик
14:50        ФК"Долинська” – "Дружба”                    1 – й майданчик
14:50        "Колос” – "Пятихатки”                        2 – й майданчик
15:40        ФК"Новоукраїнка” – "Арсенал”                    1 – й майданчик
15:40        "Барвінок” – "Техно”                        2 – й майданчик



Фінальні ігри 11 грудня
1/4 фінала
09:00        1 команда 1 групи              -         2 команда 2 групи
        "_______________________”            "___________________________”
09:00        2 команда 1 групи         -             1 команда 2 групи
        "_______________________”            "___________________________”
10:00        1 команда 3 групи                     -        2 команда 4 групи
        "_______________________”            "___________________________”
10:00        2 команда 1 групи                 -             1 команда 4 групи
        "_______________________”            "___________________________”
Півфінали (за жеребом)
11:00        
        "______________________”                "___________________________”
11:00        
        "______________________”                "___________________________”
Фінал
12:00        "______________________”                "___________________________”
Гра за 3 – 4 місце
12:00        "______________________”                "___________________________”


По матеріалам http://kirovohrad-regional-federation-of-football.fo.ru/
Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 607 | Додав: Admin | Теги: Зірки, футзал, кубок, Кіровоград, спорт
Читайте також:
Статистичні показники гравців, що залишили «Зірку»
Андрій Пятов: Ми поки ще Білорусію не вивчали
«АФ-П’ятихатська» у фіналі чемпіонату зіграє 17 жовтня
"Зірку" залишили троє гравців
БК «Золотий Вік» проведе два спаринги
Команда КДЮСШ №2 - срібний призер всеукраїнського турніру
Олександрівка приймала сільських спортсменів області
Кіровоградці взяли участь у фестивалі “Здорова молодь - здорова нація”
Кіровоградський «Діамант» не вийшов до фіналу
Фото: "Зірка" - "Олександрія" 0:0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МЕНЮ
КАЛЕНДАР
ПОШУК
АРХІВ


Copyright MyCorp © 2024 Використання матерiалiв дозволяється лише за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на сайт sport-kr.at.ua Сайт управляється системою uCoz