ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 22:03

Головна » 2011 » Грудень » 14 » «Провал» в матчі з «Маккабі» і не інакше…
22:54
«Провал» в матчі з «Маккабі» і не інакше…
Динамо Київ Україна - Маккабі Тель-Авів Ізраїль - 3:3 (2:0, 1:3)

Голи: 1:0 - Йеіні (12, автогол), 2:0 - Гусєв (17), 2:1 - Веред (50), 2:2 - Атар (62), 2:3 - Даббур (75), 3 : 3 - Гусєв (80).

Динамо: Коваль, Бетао, Даніло, Алмейда, Хачеріді, Гармаш, Алієв, Гусєв, Нінкович (Корреа, 68), Ідеє (Мілевський, 66), Ярмоленко (Лукман, 85).

Маккабі: Хаїм, Веред, Сабан (Коен, 87), Нівалдо, Логасі (Даббур, 60), Йеіні, Міча (Зізов, 70), Альберман, Атар, Кахат, Конате.

Попередження: Нівалдо (54), Йеіні (56), Ярмоленко (60), Атар (62), Конате (69), Алієв (79).

Вилучення: Алмейда (47), Хачеріді (56).

Останній тур групового раунду Ліги Європи. Чи чекали, що на останній матч з «Маккабі» київське «Динамо» виходитиме майже без шансів на продовження боротьби за даний трофей. Думалося, що до 6-го туру забезпечимо вихід і матч з «Маккабі» буде не так важливий. А так доля виходу з групи залежала від іншого матчу – «Бешикташ» - «Сток Сіті». Але чи можна було розраховувати на те, щоб «Сток Сіті» в Туреччині виграло в «Бешикташа», адже англійці приїхали ослабленим складом, лідери залишилися вдома готуватися до відповідального матчу внутрішнього чемпіонату з «Вулверхемптоном».
У звітному матчі допомогти киянам не могли Олександр Шовковський та Андрій Шевченко. На лаві запасних залишився Артем Мілевський. Знову «Динамо» на матч вийшло з одним нападником Брауном Ідійє.
Жваво почали кияни матч з «Маккабі». І вже на 11-ій хвилині Алмейда результативно замкнув передачу Алієва. Повністю домінуючи на футбольному полі київська команда через 5 хвилин подвоїла перевагу в рахунку: автором м’яча став Олег Гусєв, який в один дотик переправ передачу Бетао – 2:0. А далі, по при очікування глядачів, кияни знизили темп своїх атак. Також кілька епізодів кияни не реалізували, змарнувавши чудові моменти забити такі потрібні м’ячі, адже в паралельному матчі в першому таймі англійці, на диво, відкрили рахунок у зустрічі з турками. Київському «Динамо» не потрібна втрачати чудові моменти забивати: до перерви Ідейє мав два стовідсоткові моменти забити, шансом забити не скористався Нінкович. Тож на перерву «Динамо» з «Маккабі» пішли за рахунку 2:0 на користь господарів. Ще потрібно два м’ячі від киян при умові, що турки не заб’ю англійцям.
Початок другого тайму розвіяв всі надії на позитивне завершення матчу. Спочатку кілька хороших моментів не реалізували, а потім вилучення Алмейди. Зірвав вихід один на один з Ковалем та все одно зі штрафного гості забили. А через кілька хвилин Хачеріді (вкотре, потрібно зазначити, не стримався) отримав червону картку – вже в дев’ятьох залишилися кияни. Чи не пора керівництву київського клубу задуматися про поведінку Хачеріді. Скільки він так буде поводитися? «Маккабі» зрештою зрівняло рахунок на табло – 2:2: можливо, присутня помилка Коваля. Граючи в більшості кияни створювали небезпечні моменти біля воріт суперника, але спокійно їх і марнували. Як так можна грати? Юрій Сьомін в середині другого тайму провів заміни, з надією оживити гру команди; хоч би вистачило сил киянам не програти сьогодні. І таке могло статися. Гармаш обрізався біля свого штрафного майданчику і суперник реалізував вихід один на один 3:2 на користь «Маккабі». О чудово! В дев’ятьох Гусєв зміг зрівняти рахунок – 3:3. Мали кияни ще забити, але… Ось таке безславне завершення в Лізі Європи. В паралельному ж матчі турки забили три мячі і вийшли з групи.

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 631 | Додав: Admin | Теги: Гусєв, Динамо, Хачеріді, ЛЄ, Маккабі, Мілевський