ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 14:23

Головна » 2012 » Січень » 25 » «Металург»: спаринг з «Шахтарем» та кадрові новини
21:00
«Металург»: спаринг з «Шахтарем» та кадрові новини
«Металург» Запоріжжя – «Шахтар» Караганда – 0:2

«Металург»: Руденко (Шевченко, 11), Бойко, Матеуш (Тейку, 20), Рудика (Веллер, 70), Дудник (Штефанелло, 82), Імереков (Лобанов, 81), Нестеров (к), Ашраф (Жуніор, 75), Штурко, Пісоцький (Ромаріньо, 60, Ковалевський, 77), Сидорчук (Ламас, 70).

Відоме у футбольному світі прізвище, на жаль, ще не гарантія навичок гри в нападі, в чому переконався страж воріт «Металурга» Олексій Шевченко. На жаль, саме дві помилки молодого талановитого воротаря, який добре зарекомендував себе у двох попередніх матчах турецького збору, визначили результат матчу запорізького «Металурга» з однією з кращих команд Казахстану - «Шахтарем» з Караганди. Хвилин за десять до кінця матчу, що проходив на полі спорткомплексу Kremlin Palace в Антальї, Максим Імереков віддав пас назад своєму воротареві, після сильного удару якого м'яч влучив у гравця «Шахтаря» і опинився в сітці воріт «Металурга» - 0:1. Невезіння продовжилося і хвилин п'ять по тому - Андрій Бойко відпасував назад, на Олексія Шевченка, який спробував обіграти форварда, який рушив на нього. Однак, голкіпер м'яч втратив і забивав суперник вже у порожні ворота - 0:2 - остаточний підсумок зустрічі, моментів у якій було, як то кажуть, півтора на дві команди.
Протягом більшої частини ігрового часу спостерігалася рівна позиційна гра, яку дуже слабо відсудив азербайджанський рефері. Вже в дебюті матчу, коли хтось із суперників у єдиноборстві травмував голкіпера «Металурга» Віталія Руденка, він призначив штрафний ... на користь «Шахтаря», незважаючи на те, що воротар запоріжців змушений був залишити поле. Далі фокуси продовжилися - вчорашній іменинник Максим Імереков в першому таймі спритно підчатував відскік м'яча у штрафному суперника, забивши гол, проте арбітр взяття воріт не зафіксував, вирішивши - секундою раніше був напад на воротаря. Лавці «Металурга» залишалося тільки розвести руками, адже з голкіпером зіткнувся гравець казахського клубу! Неприємності номінальних господарів поля на цьому не закінчилися - в середині тайму отримав травму Матеуш, якого довелося замінити на Тейку.
З кадрових новин відзначимо, що через травми достроково завершилися збори для Василя Карауша, який, мабуть, шукатиме собі новий клуб, а також для бразильця Педро (Pedro Henrique), який не підійшов запорізькому клубу і вже замовив собі квиток до Португалії. Днями буде прийнято остаточне рішення і по інших його співвітчизниках - Ламасу (Andre Augusto Pavani Lamas), Рейнеру (Reiner Ferreira Correa Gomes), Ромаріньо (Marcos Paulo Nunes Barros - Romarinho), Вінісіусу (Vinicius De Sousa Caetano Machado) і Веллеру (Weller Wilson Pereira).
Вже ясно, що продовжить працювати з «Металургом» на другому зборі голкіпер Ігор Вітів, який добре зарекомендував себе в тренувальному процесі.
Матч з «Шахтарем» для «Металурга» був заключним на цьому зборі. До четверга включно запорожці продовжать роботу згідно наміченого плану, приділяючи особливу увагу біговій роботі і проводячи по два тренування щодня. А в п'ятницю, залишивши речі в Туреччині, транзитом через Стамбул і Дніпропетровськ, на кілька днів повернуться в Запоріжжя.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 590 | Додав: Admin | Теги: Запоріжжя, Шахтар, ФК, Металург, кадри