ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 04:27

Головна » 2012 » Січень » 26 » Богдан Пацюк залишиться у «Миколаєві»
14:17
Богдан Пацюк залишиться у «Миколаєві»
25 січня відбувся матч між командою майстрів Миколаєва та її найближчим резервом - МФК «Миколаїв-2».

Головний тренер МФК «Миколаїв» Руслан Забранський повідомив стартовий склад: Чуваєв - Зелді, Коц, Войцеховський, Волков - Гудзікевич, Лисицин, Колодін, Голенков - Целих, Ліщук. На заміни вийшли: Семенина (замість Гудзікевича), Слуку (Колодін), Берко (Ліщук), Костюк (Целих). На перегляді - Роман Коц, Ігор Семенина, Богдан Слуку, Олег Чуваєв, Віктор Берко.

У МФК «Миколаїв-2» грали футболісти першої команди: Бобров, Папірович, Ковальов, Родевич, Климко, Бартальов. Головний тренер другої команди В'ячеслав Мазараті назвав інші прізвища: Потапенко, Борисовський, Цвях, Поберецькй, Колесніченко. На заміну вийшов ряд молодих місцевих гравців.

У другому таймі трохи експериментували з воротарями. Спочатку в «рамку» першої команди став Рисан, а потім - юний Восканян. Чуваєв відправився захищати ворота другої команди, змінивши Боброва.

У першому таймі Ліщук вирішив бити пенальті, м'яч після його удару відбила поперечина. 0:0 - з таким рахунком команди вийшли на другий тайм.

Рахунок відкрила друга команда, гол красивим ударом забив Родевич. Незабаром у метушні біля воріт краще за всіх зорієнтувався Волков і зрівняв рахунок - 1:1. Але наприкінці зустрічі саме Волков знову відзначився, зрізавши м'яч у свої ворота. 2:1 - виграли номінально молодші по рангу.

Тренувався індивідуально воротар Богдан Пацюк, він тільки цього ранку повернувся із Закарпаття. Наш голкіпер вже нікуди не переходить.

У найближчі дні МФК «Миколаїв» працюватиме у дворазовому режимі: зранку - на футбольному полі, ввечері - на спортивних доріжках, тренажерах і т.д., займаючись загальнофізичною підготовкою. 28 січня відбудеться контрольний матч з командою ФК «Одеса».

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 609 | Додав: Admin | Теги: пацюк, Миколаєв