ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 23.04.2024, 18:48

Головна » 2012 » Лютий » 5 » "Олімпік" (Донецьк) - "Градец Кралове" (Чехія) 2:0
10:44
"Олімпік" (Донецьк) - "Градец Кралове" (Чехія) 2:0

Хоч і на два дні пізніше запланованого, але все-таки «Олімпік» дістався до берега турецького. Переліт з Донецька до Стамбула, а потім дорога до Анталії зайняли практично весь день. Так що в готелі Мелос Рама «олімпійці» виявилися тільки в п'ятницю ввечері. За турецьким мірками тут холодно - вночі десь градусів десять - дванадцять, але з нашими мінус двадцять - не порівняти. Організація роботи та обслуговування в готелі вище всяких похвал. З ранку підйом, і легка розминка, так як вже в 14 годин за місцевим часом, яке, втім, не відрізняється від нашого, запланований перший контрольний матч.Соперніком став чеський клуб «Градец Кралове» з однойменного мальовничого містечка, на злитті річок Лаби та Орлиця. Але на початку у холі готелю вся команда і тренерський штаб дружно привітали молодого батька Олега Кішку з днем ​​народження. Нашому півзахисникові виповнилося двадцять чотири роки.

До речі, про суперника, нам дещо вдалося дізнатися. Футбольний клуб "Градец Кралове» був заснований в 1905 році. У 1960 році став чемпіоном Чехословаччини і дебютував в Єврокубках, пройшовши румунську Стяуа і грецький Панатінаїкос, у чвертьфіналі Кубка Чемпіонів поступився Барселоні 0:4 і 1:1. У 1995 році виграв Кубок Чехії і знову дійшов до чвертьфіналу Кубка Кубків, де в серії пенальті поступився московському «Динамо», оскільки матчі на домашніх аренах обидва суперники виграли з рахунком 1:0. Свого часу саме в цьому клубі починав своє сходження на тренерський Олімп відомий чеський фахівець Душан Угрин. У минулому розіграші Гамбринус Ліги команда посіла восьме місце, а після шістнадцяти турів нинішнього чемпіонату посідає одинадцяте рядок у таблиці. Чемпіонат у Чехії відновлюється 25 лютого, так що команда перебуває на заключному етапі зборів. Напередодні під проливним дощем «городяни» поступилися казахському «Тобол» 0:2. Тому природно, велике було бажання реабілітуватися і перед тренерами, і перед вболівальниками.

«Олімпік» грав у такому складі: Жданков (Махарадзе, 46), Іванов (Головченко, 46), Гришко, Глушицький, Драченко, Поднебенной (Волков, 46), Лебідь (Огиря, 46), Кішка (Лебідь, 70), Санжар (Галушкин, 46), Шаврін (Поднебенной.65), Матяж.

Перші хвилин десять-дванадцять суперники «придивлялися» один до одного. А потім територіальний і ігрову перевагу перейшло в донеччанам. Стовідсоткові моменти були у Матяж і Шавріна, але реалізація підвела форвардів. Суперники відповідали рідкими контратаками і ударами по воротах, які, втім, точністю не відрізнялися. А ось на тридцять другій хвилині передача Глушицький знайшла Матяж та Іван на цей раз був молодцем-1: 0.Спустя вісім хвилин Шаврін замкнув навіс Санжара і рахунок став 2:0. Заміни, проведені Ігорем Петровим, дозволили досягти переважної переваги. Чеські футболісти практично не переходили центр поля, але впевнено захищалися. Втім, контрольні матчі тим і гарні, що можна не особливо переживати за результат, відпрацьовуючи певні комбінації та ігрові побудови.

Наступним суперником донеччан буде «Газовик» з Оренбурга-команда першого російського дивізіону. Початок гри о 17.00

Олексій Антонов, Оф.сайт ФК "Олімпік"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 535 | Додав: Admin | Теги: Градец, Газовик, олімпік