ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 08:35

Головна » 2012 » Лютий » 8 » Дубль Пісоцького рятує для «Металурга» нічию з чемпіоном Узбекистану
09:03
Дубль Пісоцького рятує для «Металурга» нічию з чемпіоном Узбекистану
«Металург» Запоріжжя - «Бунедкор» Ташкент - 2:2

«Металург»: Руденко, Опанасенко, Бойко, Матеуш, Цуріков, Тейку (Рудика, 89), Ашраф (Бєлік, 75), Пісоцький, Штурко, Сидорчук, Вєтров (Жуніор, 46).

Суперником «Металурга» в черговому контрольному матчі став чемпіон Узбекистану. Ташкентський "Бунедкор» (у перекладі з узбецького - «Будівельник») тренує відомий у недалекому минулому півзахисник Мірджалол Касимов. У складі значаться не тільки гравці національної збірної цієї середньоазіатської країни, а й давній знайомий запорожців - хавбек Урош Мілосавлевіч (27 ігор у чемпіонаті України в сезонах 2002/2003-2004/2005 рр..), Який виступав за «Металург» в дебютному сезоні в Кубку УЄФА. Цікаво, що з цим добротним суперником лідер української першої ліги зіграв основним складом на очах ПФК «Севастополь».

Маючи відчутну перевагу і володіючи ініціативою по ходу першого тайму, «Металург» в особі Пісоцького, Штурко та Цурікова не реалізував кілька моментів, а в підсумку створив собі проблеми - в обороні були допущені дві зовсім не обов'язкові помилки, якими скористався нападник будівельників Баходір Пардаев на 30-й і 43-й хвилинах. Ще до перерви Андрій Бойко, після кутового, відквитав один м'яч, але турецький арбітр, незважаючи на те, що шкіряний перетнув лінію воріт на півметра, взяття воріт не зарахував.

Поступаючись по рахунку 0:2, підопічні Сергія Зайцева після перерви не склали зброї, продовжуючи наполегливо шукати щастя біля воріт суперника. І були винагороджені! На 49-й хвилині Жуніор фірмовою передачею в розріз між захисниками вивів на ударну позицію Пісоцького - Євген відквитав один м'яч. А ближче до кінцівки, на 86-й хвилині, запорожцям вдалася блискуча комбінація Штурко - Жуніор - Бєлік!! - Жуніор, далі блискучий пас капітана «Металурга» і побачення з воротарем, яке Пісоцький реалізував без питань - 2:2 - підсумковий рахунок матчу. На жаль, не обійшлося в цій грі без втрат - в одному з єдиноборств розсікли брову Адольфу Тейку, знадобилася заміна і, судячи з усього, накладення швів.

На середу у графіку «Металурга» з'явився ще один матч, в якому відстоюватиме честь клубу і демонструвати свої можливості і рівень готовності будуть ті, хто не грав напередодні, в тому числі і потенційні новачки - Володимир Коробка і Азамат Байматов. Попередньо, суперником запорожців буде румунська «Глорія». Початок гри заплановано на 11:00.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 442 | Додав: Admin | Теги: Буденкор, Металург