ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 24.04.2024, 01:24

Головна » 2012 » Лютий » 8 » «Одеса» мінімально поступається «Шерифу»
09:33
«Одеса» мінімально поступається «Шерифу»
В третьому контрольному матчі року суперником футбольного клубу «Одеса» став десятиразовий чемпіон Молдови, семиразовий володар національного кубка - тираспольський «Шериф».

Поєдинок, який відбувся в критому манежі СК «Шериф», завершився мінімальною перемогою господарів поля з рахунком 1:0. Єдиний м'яч в цій зустрічі у другому таймі забив сербський нападаючий придністровської команди Олександр Пешич.

ФК «Одеса» провів цю зустріч у такому складі: Лавренцов (Паламарчук А., 46), Бєлов (Поспелов, 46), Білозор (к) (Гусєв Н., 80), Котов (Пунько, 75), Любчак, Пархоменко До . (Пархоменко Д., 80), Лобан (Бєлов, 75), Шестаков (Бондаренко А., 80), Опря А. (Каблаш, 46), Степанишин (Опря А., 70), Белмохтар (Штогрин, 60)

За словами головного тренера одеситів Андрія Пархоменко, його підопічні дуже впевнено виглядали на тлі більш авторитетного суперника. Велика частина матчу пройшла на зустрічних курсах, де кожна з команд могла як забити, так і пропустити. Уже на першій хвилині ворота лідера Національної дивізії зобов'язаний був вражати Саїд Белмохтар, але наш нападник пробив повз ворота. Крім нього, у першому таймі на ударні позиції в складі «городян» виходили Олександр Степанишин і Сергій Шестаков. У першому випадку болгарський голкіпер «Шерифа» Владислав Стоянов перевів м'яч на кутовий, а в другому, м'яч пройшов вище воріт. Тираспольський "Шериф" у першій 45-мітутке запам'ятався активними діями в атаці у виконанні Дарвіна Ріоса та Олександра Пешич, останній, до слова, навіть встиг забити м'яч, правда, рукою, за що був миттєво удостоєний жовтої картки. Певні побоювання у тренерського штабу одеситів викликав другий тайм, адже в перерві «городяни» виробили всього три заміни. Але, дуже скоро всі сумніви розвіялися. Одесити моментами навіть намагалися контролювати хід зустрічі, вміло проводячи позиційні атаки і контрвипади. Особливо виділялася права бровка одеситів, де впевнено діяли Котов з Шестаковим. Поступово налагоджується взаєморозуміння між гравцями оборонного амплуа і, хоча в середині тайму наша команда таки пропустила, прогрес нової захисної лінії одеської команди очевидний. Плюс до всього, всі три контрольні матчі ми штучно проводили без граючого тренера Валентина Полтавця, чия поява на футбольному полі додасть нам в наступних іграх атакуючої міці, - підкреслив Андрій Вікторович.

Наступний тренувальний матч одесити проведуть у п'ятницю, 10 лютого. В цей день суперником «городян» стане молодіжний склад одеського «Чорноморця». Зустріч пройде на УСБ «Чорноморець» по вулиці Архітекторської і розпочнеться о 13.00.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 534 | Додав: Admin | Теги: шериф, Пархоменко, Продаєвич, Одеса