ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 14:14

Головна » 2012 » Лютий » 9 » «Металург» закономірно перемагає румунська «Бистрицю»
09:46
«Металург» закономірно перемагає румунська «Бистрицю»
«Металург» Запоріжжя - «Глорія» Бистриця - 4:2

«Металург»: Вітів, Імереков, Байматов, Нестеров, Дудник, Соболь (Штефанелло, 55), Рудика, Ламас (Вінісіус, 60), Ковалевський (Ульянов, 70), Ліма (Лобанов, 60), Коробка (Каськов, 55) .

Ніяких проблем не відчував експериментальний склад "Металурга" у матчі з одним з лідерів другого ешелону румунського футболу. «Глорія» з Бистриці хоч і лідирує в одній з груп дивізіону чемпіонату Румунії, аналога нашої першої ліги, претендуючи на підвищення в класі, однак чинити серйозного опору підопічним Сергія Зайцева не змогла. Уже на 15-й хвилині матчу, що пройшов в Белеку на поле спорткомплексу «Adora Golf Resort», що вийшов з капітанською пов'язкою Андрій Нестеров потужно пробив метрів з 25-и, відкривши рахунок в матчі - 1:0. Минуло ще десять хвилин, як Едуард Соболь, не по роках зріло і холоднокровно, завдав точного удару з лінії штрафного майданчика - 2:0. За чотири хвилини до перерви турецький рефері з власної ініціативи збільшив розміри штрафної площадки метра на три, поставивши пенальті за порушення, яке якщо й було, то явно за її межами - 2:1.

В середині другого тайму, хвилині на 70-й, призабутий запорожцями Артур Каськов, нагадав про себе заробленим пенальті, який сам же і реалізував - 3:1, а на 75-й хвилині, приблизно з кута штрафного майданчика, він же майстерно пробив у «дев'ятку» - 4:1. Єдине, що вдалося в час, що залишився супернику - так це випросити ще один пенальті у турецького рефері, який він поставив на 89-й хвилині після чисто виграної захисниками «Металурга» боротьби на «другому» поверсі.

4:2 - закономірна перемога запорізького клубу, який, за влучним твердженням одного з наставників команди, будемо вважати, виграв всуху - 4:0!

Гарне враження по звітній грі залишив атакуючий півзахисник Володимир Коробка, чиї шанси одягнути футболку «Металурга» в офіційних матчах досить високі. А ось Азамату Байматова ще належить довести свою спроможність на предмет укладання контракту з українським клубом. Що ж стосується потенційних новачків-бразильців, як і раніше перебувають у тренувальному таборі команди, то враження хлопці не виробляють і, судячи з усього, близьке знайомство з Запоріжжям і вболівальниками «Металурга» у них не відбудеться.

До кінця збору «Металург» планує провести ще, як мінімум, дві гри. Суперники з Сербії - ОФК (Белград), гра з яким відбудеться 11 лютого, і «Войводіна» (Нові Сад), 14 лютого. У період до 17 лютого можливий ще один поєдинок - дата і суперник уточнюються.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 505 | Додав: Admin | Теги: Бистриця, Металург