ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 23.04.2024, 13:06

Головна » 2012 » Лютий » 9 » "Газовик" (Росія) - "Олімпік" (Донецьк) 2:1
"Газовик" (Росія) - "Олімпік" (Донецьк) 2:1
"Газовик" (Оренбург, Росія) - "Олімпік" (Донецьк) 2:1 (2:0)

«Газовик»: Бурдикін (Лабутін 46), Малих, Зайцев, Андрєєв (Низовцев 70), Ганієв (Полуяхтов 70), Вукобратовіч (кренделів 70), Булига, Кале (Кожанов 70), Кленкін (Парняков 46), Секретів (Ладо 70 ), Кулешов (Шішелов 46).

«Олімпік»: Жданков, Зміївський, Чех (Глушицький, 62), Іванов (Драченко, 46), Гришко, Санжар (Волков, 46), Поднебенной (Головченко, 46), Кішка, Лебідь (Огиря, 46), Матяж (Галушкин , 46), Шаврін.

Голи: Кулешов 18, Зайцев, 42 - Шаврін, 80 (з пенальті)

Суперником донеччан у другому контрольному поєдинку в Антальї була команда «Газовик» з російського міста Оренбурга. Потрібно сказати, що цей клуб з давніми традиціями. У 1976 році він прийшов на зміну Оренбуржского «Локомотиву» і був заявлений у п'яту зону другий Всесоюзний ліги, де беззмінно грав до розвалу Радянського Союзу. У сезоні 2010 року завоював перше місце зони Уралу та Поволжя і отримав право стати учасником новоствореної дивізіон (першого російського дивізіону). У дебютному сезоні на зимову перерву «газовики» пішли, посідаючи 18 рядок у таблиці (з двадцяти учасників) та на тридцять п'ять очок відстаючи від лідерів «Аланії» і «Мордовії». Проте керівництво клубу, а президентом у оренбуржцев є людина з відомим прізвищем Столипін, який до того ж працює на посаді заступника голови підприємства «Газпром видобуток Оренбург», ставить задачу потрапити в «десятку», а тому приділяє багато уваги підготовці до весняної частини чемпіонату і посилення команди.

Перший збір «Газовик» проходив на Кіпрі, ось вже тиждень команда знаходиться в Антальї і встигла провести два контрольні поєдинки з хабаровської «СКА-Енергією» (2:2) і дебютантом казахської вищої ліги «Сумкаром» (1:0). Керує командою Роберт Євдокимов, а з воротарями працює добре відомий у футбольному світі Платон Захарчук. Кажуть, саме він був ініціатором переходу в цей клуб Леоніда Мусіна. Того самого, в якого зростання 199 сантиметрів, і якого набагато раніше, ніж Рибку, Богуша, а потім і Коваля готували в наступники Олександра Шовковського. Та не склалося у хлопця ні в «Динамо», ні в «Полтаві», ні потім в «Олександрії». Як би там не було, але Мусін з донеччанами не грав, навпаки в складі «Газовик» було кілька легіонерів як з далекого так і ближнього зарубіжжя.

З перших хвилин суперники придивлялися один до одного, особливих моментів не створювали і ударів в створ воріт не наносили. Тим не менш, була жорстка боротьба на кожній ділянці поля, було багато єдиноборств і зіткнень. Поступово «олімпійці» встановили контроль над м'ячем, але втілити перевагу в результат не змогли. А суперник, як тільки у нього виник шанс, відразу ж його використав. Кале віддав точно на Кулешова, який і відкрив рахунок.

Донеччани побігли відіграватися, але пропустили «стандарт» і отримали гол «у роздягальню» - Віталій Булига, який свого часу грав за збірну Білорусі, а тепер прийняв російське громадянство, зі штрафного зробив точну подачу на високого Зайцева, який в дотик головою переправив м'яч у ворота - 2:0. Ось так реалізація-три удари по воротах і два голи!

У другому таймі Ігор Петров кидає в бій свіжі сили і гра міцно перемістилася на половину поля «газовиків». Але знову підводить реалізація, хоча треба віддати належне і воротарю Лабутін, який з самої «стрічки» зумів винести м'яч після удару Волкова. І все таки, Олімпік домігся свого, на 80 хвилині Андрій Головченко заробляє "точку". Вадим Шаврін пробив точно в нижній кут! Отже, 2:1.

До кінця матчу залишалося десять хвилин і «Олімпік» методично створював небезпечні моменти, але залетіти у ворота м'яча всякий раз не дозволяв суперник, який як уже було сказано вище, цілком освоївся з умовами турецького узбережжя.

ФК "Олімпік"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 489 | Додав: Admin | Теги: Газовик, олімпік