ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 22:36

Головна » 2012 » Лютий » 9 » «Динамо» поступилося «Рубіну»
22:16
«Динамо» поступилося «Рубіну»
У вирішальному матчі Кубка Марбельї зустрілися київське «Динамо» та казанський «Рубін». На шляху до фіналу кияни досить впевнено пройшли самарські «Крилишки» та китайську команду «Гуангжоу»: шість «сухих» забитих м’ячів загалом є свідченням тому. Казанський «Рубін» теж не мав особливого опору з боку своїх суперників – 8:2 за підсумками обох зустрічей. Також зазначимо, що сьогодні в обід казанці та кияни провели між собою матч, участь в якому взяли футболісти, котрі не потрапляють до основних складів своїх команд. Той матч закінчився без забитих м’ячів.
Аналізуючи стартовий склад київської команди відзначимо появу дебютанта Адміра Мехмеді. Також відзначимо відсутність в «основі» Артема Мілевського та Олександра Алієва. Натомість з перших хвилин з’явилися Мілош Нінкович та Лукман Аруна. А от екс-гравець київського «Динамо» Роман Єрьоменко перебував в списку запасних гравців «Рубіна».
На жаль, старту поєдинку нічого доброго не приніс підопічним Юрія Сьоміна. На 19-ій хвилині Євген Хачеріді «привіз» у власні ворота пенальті, порушивши правила проти Вальдеса. Сам потерпілий виконував вирок – Олександр Шовковський виграв дуель у опонента. Та через три хвилини Олександр все ж був змушений діставати м’яч із сітки власних воріт: з 25-ти метрів Караденіз точно пробив у кут воріт киян. У хвилини, що залишилися до завершення першої половини зустрічі, кияни намагалися відігратися, але не зуміли. Мав шанс зрівняти рахунок на табло Мехмеді, але його удар парирував голкіпер казанців. Тож із мінімальною перевагою росіян закінчилася перша половина зустрічі.
У другому таймі довго прийшлося чекати забитих м’ячів. І ось на 86-ій хвилині з передачі Ідейє Артем Мілевський зрівняв рахунок в зустріч. І вже коли гадалося, що основний час матчу завершиться внічию своє вагоме слово сказав екс-гравець киян Роман Єременко, котрий на третій компенсованій хвилині влучним ударом приніс перемогу «Рубіну» в звітному матчі й Кубок Марбельї. Ось такий поворот долі: тепер вже Роман забиває колишній команді і приносить перемогу новій.

Динамо (Київ, Україна) - Рубін (Казань, Росія) - 1:2

Голи: Караденіз, 23 (0:1), Мілевський, 86 (1:1); Єрьоменко, 90 +3 (1:2).

Динамо: Шовковський, Сілва, Бетао, Хачеріді, Попов, Аруна (Алієв, 62), Гармаш, Нінкович (Мілевський, 62), Ярмоленко (Дуду, 79), Мехмеді, Браун

Рубін: Арлаускіс, Кузьмін, Шаронов, Боккетті, Ансалді (Рязанцев, 46), Кисляк, Немов (Єрьоменко, 73), Караденіз, Мартінс (Бочаров, 75), Касаєв (Навас, 46), Вальдес (Дядун, 46)

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 558 | Додав: Admin | Теги: Марбельї, Рубін, Динамо, кубок