ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 04:25

Головна » 2012 » Лютий » 12 » "Металург" зіграв внічию з "ОФК"
12:32
"Металург" зіграв внічию з "ОФК"
Як і планувалося, в суботу суперником «Металурга» на зборі в Туреччині став сербський клуб ОФК (Белград). Матч пройшов на полі спорткомплексу «Азіяцентр», неподалік від Мардан. Основний склад запорожців у поєдинку з сьомої, після першого кола, командою Сербії ще до перерви мав вирішувати долю поєдинку на свою користь, володіючи м'ячем у співвідношенні 75 на 25. Природно, були і моменти біля воріт белградців. Вийшовши один на один поруч зі штангою пробив Євген Пісоцький, потім Юрію Штурко не вистачило сантиметрів, щоб замкнути подачу всього того ж Пісоцького, зовсім трохи не вистачило Олексію Бєліку, щоб відкрити рахунок в матчі. І все ж наполегливість самого активного півзахисника і набирає форму форварда була винагороджена - на 20-й хвилині Бєлік замкнув подачу Пісоцького - 1:0.
Після перерви не обійшлося без суддівських казусів, наче пообіцяли комусь призначити парочку пенальті. В результаті було їх три, причому у ворота «Металурга» цілих два і знову - далеко не однозначних. Справедливості заради відзначимо, що і в протилежній штрафний м'яч одного разу був встановлений на точку - за рахунку 1:1 серби зачепили в своїй штрафній Матеуша. Ашраф пенальті на 75-й хвилині виконав бездоганно - 2:1. Проте в кінцівці матчу, знову з пенальті, рахунок зрівнявся.
«Металург»: Руденко, Опанасенко (Імереков, 70), Бойко, Матеуш, Цуріков, Ашраф, Сидорчук (Нестеров, 70), Жуніор, Штурко, Пісоцький, Бєлік.
Тренерський штаб «Металурга» більше залишився задоволений першим таймом поєдинку. В цілому, підготовка йде за планом - на неділю у «Металурга» заплановано ще один поєдинок проти представника Узбекистану - ФК «Бухара», який фінішував на дев'ятому місці. Початок матчу о 11:00.

Прес-служба ФК «Металург»
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 464 | Додав: Admin | Теги: ОФК, Металург