ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 06:47

Головна » 2012 » Лютий » 12 » "Металург" (Запоріжжя) - "Бухара" (Узбекистан) - 2:3
18:30
"Металург" (Запоріжжя) - "Бухара" (Узбекистан) - 2:3
"Металург" (Запоріжжя) - "Бухара" (Узбекистан) 2-3 (1-1)

Голи: Сліна, Імереков - Какаладзе - 2, Гурбанов

«Металург»: Шевченко, Імереков, Байматов (Лобанов, 50), Нестеров, Дудник (Штефанелло, 58), Рудика, Ламас (Вінісіус, 73), Каськов, Ліма, Сліна (Ульянов, 55), Вєтров.

Зусиллями грузинських легіонерів узбецький клуб здобув перемогу над експериментальним складом українського клубу на полі спорткомплексу «Kremlin Palace».

Провівши напередодні матч із сербським ОФК, по суті, основним складом, у грі з ФК «Бухара», який в минулому сезоні посів дев'яте місце в чемпіонаті Узбекистану, тренерський штаб «Металурга» дав можливість проявити себе групі гравців, які перебувають на перегляді і тим, хто не мав достатньої ігрової практики напередодні.

Уже після дебютного натиску «Металург» відкрив рахунок - Артур Каськов здорово протягнув м'яч по правому флангу атаки і виконав навіс, який замкнув потенційний новобранець запорожців - 23-річний лівий півзахисник, тунісець Сліна - 1:0 - повів «Металург». Хвилин через п'ятнадцять «Бухара» відновила рівновагу. Це Михайло Какаладзе, вийшовши один на один, точно пробив у дальній нижній кут - 1:1.

У другому таймі серія замін з обох сторін помітно оживила гру. Трохи вдалішим були бухарці, в середині тайму зумів вийти вперед - після удару настирного Какаладзе м'яч, рикошетом від захисника, опинився в сітці - 1:2. Програвати в плани «Металурга» зовсім не входило і постійний тиск на ворота Сухроб Кабулжанова, не раз і не два буквально рятував свою команду, за дві хвилини до фінального свистка дало результат. Це підключився до атаки Максим Імереков з центру штрафний здорово пробив точно в ціль - 2:2. Грати залишалося зовсім небагато часу, але хвилинне замішання зіграло з запорожцями злий жарт. М'яч начебто покинув межі поля, асистент рефері показав «від воріт», гравці «Металурга» зупинилися, однак рефері показав - потрібно продовжувати гру. Навіс з флангу на дальній штанзі замкнув Гурбанов, принісши «Бухарі» перемогу 3:2.

Під вівторок підопічні Сергія Зайцева проведуть заключний матч на цьому навчально-тренувальному зборі проти клубу «Войводіна» (Нові Сад, Сербія).

Прес-служба ФК "Металург"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 517 | Додав: Admin | Теги: Бухара, Металург