ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 13:21

Головна » 2012 » Лютий » 14 » "Львів" зазнав поразки від "Скали"
10:20
"Львів" зазнав поразки від "Скали"
Синьо-Золоті Леви провели свій третій контрольний спаринг цього року, суперником Футбольного клубу «Львів» стала команда з характером – стрийська «Скала».

«Скала» Стрий – «Львів» – 2-1 (0-1)

Голи: Юрій САМОЛЮК 56,  Віталій ЛАЗАРЕНКО, 65 – Іван БУРМІСТРЕНКО, 45+1

Львівська область, Стрийський р-н., с. Довге, футбольне поле із синтетичним покриттям навчально-тренувальної бази ФК «Скала» Стрий.

Температура повітря – 13. Кількість глядачів: 30. Арбітр – Ростислав ПУЗАНСЬКИЙ (Львів).

Продовжуючи свій десятиденний винниківський збір, Львівські Леви провели товариську зустріч із регіональними сусідами – командою із Стрия. Нагадаємо, що до цього матчу «Львів» уже встиг зіграти два поєдинки, а саме городяни здолали «Погонь» зі Львова з рахунком 2-1 та поступилися винниківському «Руху» з таким же ж рахунком. Стрияни також двічі виходили на синтетичне поле в селі Довгому – проти молодіжної команди луцької «Волині» й «Карпат» із Яремче Івано-Франківської області – у першому матчі поступилися 1-4, а другий завершили перемогою 2-1.

Пікантності й цікавості двобою між «Скалою» та «Львовом» додавало й те, що когорта «малиново-зелених» гравців зараз перебуває на перегляді серед «синьо-золотих».

Перший тайм жвавіше розпочали господарі поля (грали у синіх манішках), зокрема вже на другій хвилині контрольного поєдинку потужно низом, метрів з 20-ти пробив Тимур РУСТАМОВ, проте голкіпер «Львова» (ще донедавна футболіст «Скали») Василь ШПУК був напоготові, парирувавши кулаками політ шкіряної кулі. Пройшло ще три хвилини й страж воріт городян знову рятує нашу команду від неминучого пропущеного м’яча, перегравши сам на сам нападника стриян. Далі гра заспокоїлася, в складі «Львова» активними діями попереду вирізнялися досвідчений Олег ГАРАС і гравець юнацької збірної України Святослав КОЗЛОВСЬКИЙ, а в числі господарів – екс-городянин Віталій ДНІСТРЯН. Можливість забити гол мали, і «сині», і «червоні», проте влучно пробити вдалося саме Галицьким Левам, які, на досвіді, не розслабляючись, грали до останньої секунди і зуміли «заштовхати» «помаранчевого» у ворота «Скали»,- це Іван БУРМІСТРЕНКО, після кількох рикошетів, вправно приклався ногою та ввігнав низом м’яч у сітку метрів із 25-ти, 0-1.

На другу сорокап’ятихвилинку обидві команди випустили зовсім інші склади: у когорті Синьо-Золотих Левів, в захисті, появився добре знайомий вболівальникам нашої команди Данило ЛАЗАР, попереду діяв Павло ОНИСЬКО (входить до трійки найкращих бомбардирів в історії Першої ліги) а також плеяда тих футболістів, що перебувають на перегляді. «Скалу» ж переважно представляли гравці Академії футболу 1995-го року народження, адже філософія столітнього клубу – це ставка виключно на молодих, вихованих у власних «стінах», спортсменів. На 56-й хвилині оборонці «Львова» «скосили» нападника стриян, за що Ростислав Пузанський без вагань показав жовту картку й призначив 11-ти метровий удар. Пенальті чітко виконав Юрій САМОЛЮК, не залишивши шансу кіперу Галицьких Левів – Івану ПІЦАНУ. Таким чином тринадцятий номер «Скали» зрівняв рахунок, 1-1. Хоча надалі страж наших воріт двічі рятував команду, коли здавалось гол неминучий: і вихід сам на сам Василя ЦЮЦЮРИ, і підступний удар Петра СТАСЮКА,- все надарма – Піцан був на місці. Але пробити голкіпера, який перебуває на оглядинах у «Львові», таки вдалося на 65-й хвилині Віталію ЛАЗАРЕНКУ. Останній, отримавши вивірену передачу від партнера, вправно накрутив відразу обох захисників львівської команди і прицільно пробив низом, – 2-1. Гра решту ігрового часу проходила на зустрічних курсах, але більше голів ніхто не побачив, ні «малиново-зелений» тренерський штаб у складі Володимира РЕВИ, Анатолія ПЕТРИКА, Олександра ВОЙТЮКА і Олега ФАМУЛЕВИЧА, ні «синьо-золоті» тренери – Володимир ЖУРАВЧАК, Андрій ЧІХ, Юрій БЕНЬО, Роман МАРИЧ і Тарас ШЕВЧИК, ні близько десятка найвідданіших вболівальників тамтешньої команди, які не злякались морозу, а закутавшись у клубні шалики голосно підтримували «Скалу».

Офіційний сайт ФК Львів
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 481 | Додав: Admin | Теги: львів, Скала