ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 03:10

Головна » 2012 » Лютий » 14 » «Олександрія» здобула вольову перемогу
14:27
«Олександрія» здобула вольову перемогу
ПФК «Олександрія» на турецькому зборі зіграв товариський матч з болгарською командою «Бероє». З перших хвилин у складі олександрійської команди вийшло кілька легіонерів, котрі нещодавно приїхали до тренувального табору Леоніда Буряка. Перша половина зустрічі пройшла в обопільних атаках. А на 14-хвилині бразильський новачок «Бероє» Фернандо Лівраменто, який 31 січня цього року підписав контракт з болгарський клубом. Пропустивши м’яч, українська команда спробувала якомога швидше відігратися. І якщо після передачі одного з бразильський потенційних новачків «Олександрії» Костянтин Балабанов мав забивати, але головний арбітр угледів положення поза грою. Та все на останніх хвилинах першого тайму олександрійці встановили рахунок 1:1. Забитим м’ячем відзначився Макрієв, котрий завершив чудовий контрвипад своєї команди, засмутивши своїх співвітчизників. При нічийного рахунку на табло команди пішли на відпочинок.
У другому таймі олександрійцям вдалося забити переможний м’яч, який в активі Андрія Гітченка. Тож в підсумку команда Леоніда Буряка святкувала перемогу з рахунком 2:1.

«Бероє» - «Олександрія» 1:2 (1:1) (Лівраменто, 14 – Макрієв, 43; Гітченко, 78)

"Бероє" (Стара Загора): 99. Івайло Іванов (46' - 33. Теодор Скочрев) - 27. Владислав Ямуков (46' - 2. Здравко Ілієв), 25. Мирослав Єнчев (46' - 28. Веселін Пєнєв), 13. Дімітр Везалов, 18. Дюдоне Овона (65' - 25. Мирослав Єнчев) - 16. Стефан Велєв (46' - 21. Єліаш Алвеш да Сілва), 7. Славі Жеков (к) (46' - 71. Мілен Танєв) - 17. Іскрен Пісаров (46' - 11. Атанас Чепілов), 77. Антоніо Лівраменто (46' - 8. Рангел Абушев), 88. Давид Каядо (46' - 9. Іван Горанов) - 29. Георгі Андонов (71' - 16. Стефан Велєв).

"Олександрія": Юрій Паньків, Андрій Сахневич, Кирило Сидоренко, Віктор Гєнєв, Протич, Дієго Мартінс, Мікеле Таварес, Віталій Гавриш, Тауфік Салхі, Сергій Старенький, Дімітр Макрієв.

Виходили на заміну: Вадим Деонас, Допілка, Ігор Чередниченко, Денис Ковба, Запорожан, Ян Кралік, Гітченко, Артем Полярус, Леван Гулордава, Поступаленко, Вячеслав Шевченко.

Категорія: Футбол. Прем'єр-ліга України | Переглядів: 534 | Додав: Admin | Теги: Бероє, Олександрія