ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 16:44

Головна » 2012 » Лютий » 15 » Дмитро Бровкін здобув нічию для миколаївців
Дмитро Бровкін здобув нічию для миколаївців
ФК "Одеса": 12. Паламарчук (89. А.Скріпнік, 46), 15. Котов (2. Поспєлов, 59), 3. Любчак (11. Р.Зубков, 59), 28. Білозор, 6. Д.Пархоменко (капітан), 9. К.Пархоменко (17. Я.Данілюк, 59), 25. Бєлов (15. Н.Гусев, 75), 10. Степанишин (18. Платунов, 59, 19. О.Бондаренко, 77), 7. Шестаков (20. Калитою, 46), 77. А.Опря, 22. Белмохтар (5. Полтавець, 46).

Головний тренер: Андрій Пархоменко.

МФК "Миколаїв": 1. Чуваєв (12. Пацюк, 46), 5. Волков (14. Черній, 62, 2. Каика, 84), 3. Коц (Войцеховський, 46), 16. Олефір, 6. Давидов, 5. Полях (Голенков, 46), 11. Лісіцин (20. Бровкін, 46), 17. Чучман (19. Папіровіч, 61), 18. Гудзікевіч (Семенина, 46), 10. Цілих (21. Радевич, 46), 8. Костюк (2. Берко, 22; 13. Кушка, 34).

Головний тренер: Руслан Забранський.

Голи: Костянтин Пархоменко (18), Анатолій Опря (20) - Дмитро Бровкін (80 і 90, з пенальті).

Попередження: Білозор (37), Шкстаков (39) - Лісіцин (10), Чучман (12), Костюк (21).

Вилучення: Костюк (22).

Не реалізований пенальті: В.Полтавець (55, воротар парирував Пацюк).

В цілому гру можна розділити на дві частини: перша це до моменту з нереалізованим пенальті Валентином Полтавцем, коли на полі було беззастережну перевагу ФК "Одеса", яка вела в рахунку - 2:0. І друга частина з 55-ї хвилини до кінця зустрічі, коли вдала гра воротаря МФК "Миколаїв" Богдана Пацюка врятувала гостей від неминучого третього гола, це надихнуло миколаївців, які змогли проявити волю і зрівняти підсумковий рахунок - 2:2.

Голи у цій зустрічі була забиті: на 18-й хвилині Шестаков з правого флангу увійшов у штрафну і обігравши захисника відпасував назад на лінію штрафної, де по самому центру Костянтин Пархоменко спокійно прицілився і точно пробив ногою в ліву "дев'ятку" - воротар Чуваєв не дотягнувся до м'яча - 1:0. Через дві хвилини в центрі поля Костянтин Пархоменко перехопив м'яч і відпасував по лівому флангу на Степанишина, який наблизившись до воротарського прострілив повз воротаря на дальню праву штангу, де Анатолій Опря з 2-х метрів увігнав м'яч у порожні ворота - 2:0.

Після перерви, на 54-й хвилині прорив вийшов на заміну Валентина Полтавця зупинив у штрафний з фолом Войцеховський - арбітр матчу призначив пенальті. Пробив його полтавець в нижній лівий кут - Богдан Пацюк в стрибку відбив м'яч, на добиванні з 13-ти метрів пробив Дмитро Пархоменко - Пацюк знову відбив м'яч. Потім на 80-й хвилині «корабели» скоротили рахунок, коли Черній зі своєї половини поля точним пасом вивів Дмитра Бровкіна на побачення зі Скрипником, Бровкін обіграв воротаря і з 13-ти метрів точно пробив - 2:1. А на останній хвилині матчу знову Бровкін з пенальті точно пробив під праву штангу - бойова нічия 2:2.

Оф. сайт ФК "Одеса"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 492 | Додав: Admin | Теги: Миколаїв, Бровкін, Одеса