ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 02:04

Головна » 2012 » Лютий » 15 » Молодіжка "Олександрії" поступилася "Титану"
21:01
Молодіжка "Олександрії" поступилася "Титану"
Після кількох днів інтенсивних тренувань прийшла черга і контрольної гри. 15 лютого «Титан» провів перший контрольний матч на алуштинському зборі. Суперником команди став молодіжний склад ПФК «Олександрії». Гра проходила на полі з штучним газоном ОУСЦ «Спартак».

"Титан" (Армянськ) - "Олександрія" (мол.) 2-0 (1-0)

Голи: Камерцель (23), Бурлін (70)

«Титан»: Рябий (Висоцький 46), Бурлін, Федорченко (Климентівський 46), Калиниченко, Столярчук (Маслов 57), Камерцель, Мацак (Півненко 46), Довжик (Ковальов 57), Гаді (Субочев 57), Кривий (Евланов 57 ), Гайдаш (Визенок 57).

Гра пройшла за ігрової переваги нашої команди. Уже в першому таймі гравці «Титану» створили декілька відмінних моментів для взяття воріт. А от забити змогли тільки один раз. На 23-й хвилині подачу з правого флангу головою замкнув А. Камерцель - 1:0. Справедливості заради, треба відзначити, що і олександрійці пару раз серйозно загрожували воротам «Титана», але надійно зіграв голкіпер. Не змінився характер гри і в другому таймі. І знову реалізувати свою перевагу команда змогла тільки один раз. Після подачі кутового і скидки у штрафній суперника, м'яч у сітку відправив А. Бурлін. Тим самим він встановив остаточний підсумок зустрічі - перемога «Титану» 2:0.

Наступну контрольну гру команда проведе в суботу, 18 лютого. На цей раз суперником «Титану» стане кіровоградська «Зірка»

Оф. сайт ФК "Титан"

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 458 | Додав: Admin | Теги: Молодь, Олександрія, титан