ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 15:26

Головна » 2012 » Лютий » 15 » «Кримтеплиця» - «Севастополь-2» 2-2

«Кримтеплиця»: Гришин, комендантів, Луценко, Новотрясов, Антонюк, Романенко, Микуляк, Симончук, Єсип, Мемешев, Палагнюк.

На заміну виходили: Жук, Візавер, Абляметов, Османов, Зубко, Саранчуков, Свінціцький, Топчевскій, Роніс, Сомеліді.

«Севастополь-2»: Лутченко, Соловіч, Чарковскій, челядники, Шешеня, Пасюкін, Гуйганов, Гевлич, Недоля, Морозко, Тудаков

На заміну виходили: Шевепа, Сечин, Бурий, Євдокимов, Колесник, Гургенідзе

Голи: Новотрясов (27), Свінціцький (82) - Тудаков (38), Тудаков (42)

Вилучення: Свінціцький 90 +3

Футболістам нашого клубу після двох перемог в «Кубку Кримтеплиці» 2012 року необхідно було брати 3 очки в грі проти «Севастополь 2». З такою мотивацією тепличники і вийшли сьогодні на поле. На початку матчу наші хлопці володіли ініціативою. Перший небезпечний момент біля воріт севастопольців виник на 7 хвилині, коли Володимир Романенко ударом зі штрафного трохи не потрапив в створ. Непогану комбінацію в центрі поля розіграли Палагнюк і Мемешев. Василь віддав пас на Ридвана, останній пробив, але м'яч був переведений на кутовий воротарем севастопольців Артемом Лутченко.

Моряки часто атакував флангами, а крайні захисники нашої команди раз у раз перехоплювали м'яч, відразу ж направляючи його на гравців лінії атаки. Перший гол у ворота «Севастополя» забив Артур Новотрясов на 27-й хвилині. Наш захисник ефектно переправив сферу у ворота після передачі з правого флангу. Севастопольці змогли відповісти тільки ударом Володимира Шешеня, пробив по воротах Ігоря Гришина метрів з 30-ти.

Зрівняти рахунок морякам вдалося на 38-й хвилині, забивши м'яч практично з нічого. Артур Новотрясов під пресингом суперника віддав пас на голкіпера, а Ігор Тудаков випередив Гришина і відправив м'яч у лівий кут воріт. Під завісу першого тайму севастопольці зусиллями все того ж Тудакова зуміли відірватися від тепличників, забивши ще один гол. Ігор отримав пас з лівого флангу і, обігравши Луценко, пробив у дальній кут воріт. М'яч опинився в сітці.

Футболісти Кримтеплиці всіма силами намагалися зрівняти рахунок на у матчі. На 44-й хвилині Василь Палагнюк заробив штрафний удар в 17-ти метрах від воріт суперника. Микуляк пробив прямо в стінку, вибудувану захисниками севастопольців. Ридван Мемешев також пробував вразити ворота моряків з дальньої дистанції, але на жаль, не потрапив навіть у ворота. Севастопольці відповіли не особливо небезпечним ударом Владислава Девліча метрів з 35, м'яч пройшов вище.

У другому таймі гравці «Кримтеплиці» великими силами пішли вперед. Роман Свінціцький на 47-й хвилині потужно пробив у ближній кут воротсоперніка, але воротар моряків в красивому стрибку перевів м'яч на кутовий. Непогані моменти для взяття воріт були у Віталія Саранчукова і Владислава Микуляка. Але перший метрів з 20-ти пробив мимо, а другий, отримавши м'яч з флангу на підступах до штрафного «Севастополя», відправив його точно в руки голкіперу. На 70 хвилині севастопольці зуміли організувати небезпечну контратаку на лівому фланзі, після якої Артем Недоля пробив по воротах тепоічніков, але Володимир Жук був на місці і впевнено впорався з ударом. Під час подачі стандарту Віталій Візавер міг головою переправити сферу у ворота моряків, але удар у нашого захисника не вийшов.

«Кримтеплиця» контролювала хід гри, розвиваючи гострі атаки, але м'яч вперто не йшов у ворота суперника. Нашій команді вдалося відігратися лише в кінцівці матчу. Роман Свінціцький отримав пас з лівого флангу і в два дотики переправив у дальній кут воріт. Бойовою нічиєю закінчився матч кримських 2-2.

В останньому турі «Кубка Кримтеплиці» наша команда зіграє з «Енергією» з Нової Каховки, а «Севастополь 2» поміряється силами з дублем маріупольського «Іллічівця». Ігри відбудуться 18 лютого в 11:00 і в 13:00 відповідно.

Офіційний сайт ФК "Кримтеплиця".
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 524 | Додав: Admin | Теги: Севастополь, Кримтеплиця