ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 13:26

Головна » 2012 » Лютий » 18 » "УкрАгроКом" переміг дубль донецького "Металурга"
07:44
"УкрАгроКом" переміг дубль донецького "Металурга"
Черговий контрольний матч команда ПФК «УкрАгроКом» з Головківки провела 17 лютого з дублем «Металурга» з Донецька, та виграла його з рахунком 2:0.

Зустріч відбувалася на стадіоні селища міського типу Андріївка, що знаходиться у 25 км від міста Севастополя, на трав’яному газоні при температурі + 1 градус.

Склад ПФК «УкрАгроКом»:

Як і в попередній зустрічі грали всі три голкіпери команди − Ярослав Швець, Михайло Попов та Володимир Шоботенко − по 30 хвилин кожен, Олександр Шмиговський, Сергій Радевич, Сергій Петренко, Георгій Яворський, Юрій Степанюк, Олександр Калиновський, Андрій Марущук, Олександр Батраченко, Юрій Гріщенко, Андрій Вдовіченков.

На заміну виходили: Віталій Горобець, Сергій Пономаренко, Олександр Півень, Андрій Борисенко, Кирило Лазаренко, Михайло Жуков, Олег Волков, Кемфор Харис.

Вже з перших хвилин зустрічі стало зрозуміло, що обидві команди, не дивлячись на те, що це лише контрольна гра, дуже мотивовані та прагнуть перемоги. Це й визначило характер двобою. Він вийшов дійсно бойовим та цікавим.

Молоді донеччани, які мають добру футбольну школу та досвідчений тренерський штаб, з самого початку намагалися заволодіти ініціативою та нав’язати свою гру.

Та  аграрії проявили характер. Вони грали згідно з установкою своїх тренерів - доволі розкуто й впевнено. Практично дві третини першого тайму пройшли у важкій та рівній боротьбі суперників при досить високому темпі. Але на 29-й хвилині форвард головківців Андрій Вдовіченков, знаходячись неподалік від штрафного майданчика, отримав точну передачу та, обігравши захисника «Металурга»,  з ліні штрафного майданчика пробив низом, забивши гол у дальній кут воріт.

Футболісти дубля «Металурга» намагалися будь що зрівняти рахунок, але їх атаки до взяття воріт так й не дійшли. Перший тайм завершився з рахунком 1:0.

Другий тайм був не менш видовищний, але темп гри дещо впав. Ні, гравці обох команд грали добре й «фізики» їм вистачало. Справа в тім, що після першого тайму покриття поля стало в’язким. Це й вплинуло на темп гри. Молодіжний склад «Металурга» після розмови в роздягальні зі своїми тренерами додав обертів, але м’яч вперто не хотів потрапляти у сітку воріт аграріїв. У свою чергу, футболісти «УкрАгроКому» шукали свою стежинку для взяття воріт суперника. Та таки знайшли її! Це сталося на 84-й хвилині гри. Після діагональної передачі півзахисник Олег Волков, акуратно  прийнявши  м’яч, вийшов один на один з воротарем донеччан та забив другій гол. Є 2:0! Цей рахунок так й не змінився до кінця зустрічі. Ця перемога футболістам з Головківки далася дуже нелегко.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 540 | Додав: Admin | Теги: Украгроком, Металург