"Севастополь" - "Шуртан" (Узбекистан) 2:2

Севастополь: Когут (Литовка, 46), Воронін (Ківа, 39), Аблітаров (Білий, 55), Монахов, Мате, Култишев, Гошкодеря (Дуляй, 46), Жабокрицький (Стрільців, 82), Мачуленко (Танчик, 46), Алозіє, Шевчук (Данішевський, 59).

Шуртан: Корнійчук, Алікулов (к), Амон, Соро, Карімов, Мамазулумов (Клішин, 80), Пономарьов, Бердімурада, Афонін, Кодіркулов, Бедковскій.

Головний тренер: Ігор Кріушенко.

Попередження: Жабокрицький (17), Монахов (57), Дуляй (68)

Голи: Алозіє (37), Мачуленко (44) - Карімов (13), Мамазулумов (33).

Арбітри: вся бригада з Туреччини.

Цим матчем севастопольські футболісти практично завершили програму зборів. Увечері гравців чекає заключна тренування, а вже завтра зранку команда полетить додому, щоб декілька днів відпочити від тренувань.

У звітному матчі було багато боротьби. Узбеки без бою здаватися не збиралися, боягуза не святкували, і нав'язували севастопольським футболістам наполегливу боротьбу на всіх ділянках поля, діючи при цьому більше з огляду на свої ворота. І все ж ще на стартових хвилинах матчу севастопольцям двічі вдалося розписатися у воротах Корнійчука. Спочатку гол, після удару Алозі і відскоку від воротаря, забив Аблітаров, а потім вже і сам Майкл забивав після штрафного удару виконаного Мачуленко і відскоку від стінки узбеків. Одне невелике уточнення, обидва м'ячі зараховані не були - арбітр чомусь зафіксував офсайди в обох випадках.

Футболісти обох команд знизали плечима і продовжили грати в футбол, намагаючись якомога рідше потрапляти на очі арбітрам, оскільки турецька бригада в цій грі продовжувала приймати нелогічні рішення протягом усього матчу.

Однак, не тільки незарахований голи, а й усі інші результативні атаки припали на перший тайм. Спочатку зусиллями ударного тріо Афонін - Мамазулумов - Петковскій «Шуртані» вдалося створити три моменти біля воріт Когута, два з яких завершилися взяттям воріт. А за тим прийшла черга зарахованих голів севастопольців. Віялову атаку, розпочату на правому фланзі за участю Мате, Мачуленко і Шевчука завершив Алозі. А зрівняв рахунок, перед самим свистком на перерву, невгамовний Мачуленко. Роман добив м'яч з відскоку від чергового невдалого прийому м'яча воротарем «Шуртан» після удару Майкла Алозіє.

У другому таймі моменти для взяття воріт були в обох команд. У севастопольців кілька разів на ударну позицію виходив Ківа, але бив мимо цілі. У узбецької команди забійний момент був у Петковского. Мате, в честь товариського статусу матчу, вирішив залишити життя і здоров'я проривається нападнику «Шуртан», і Петковскій з близької відстані пробив у лівий кут воріт Литовки. Ігор зробив блискучий сейв, виручивши свою команду.

2:2 (плюс два в умі). З таким результатом завершили свій заключний контрольний матч на першому турецькому зборі футболісти ФК «Севастополь». Завтра виліт додому, щоб 23 лютого знову повернутися в сонячну Анталью і продовжити підготовку до весняної частини сезону.

Прес-служба ПФК "Севастополь"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 501 | Додав: Admin | Теги: Севастополь, Шуртан