ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 03:57

Головна » 2012 » Лютий » 22 » «Нафтовик-Укрнафта» розгромив молодіжний склад «Амкара»
10:11
«Нафтовик-Укрнафта» розгромив молодіжний склад «Амкара»
«Нафтовик-Укрнафта» - «Амкар» (мол.) 4:1 (0:0)

«Нафтовик-Укрнафта»

1-ий тайм: Рильський, Леонідов, Момотенко, Зайчук, Світличний, Кременчуцький, Карноза, Грицук, Саванчук (к), Даудов, Яровенко.

2-ий тайм: Рильський, Бояринцев (к), Євстафієв, Розгон, Козоріз, Башлай, Зайчук (Момотенко, 70), Воробей, Карноза (Даудов, 70), Романов, Мотуз.

«Амкар»: Данілов, Мьюшкович, Кричмар, Рудаков, Козлов, Романенко, Панцирев, Кочкін, Смесанін, Суботін, Андрієвський.

21 лютого команда «Нафтовик-Укрнафта» одержала другу перемогу на турецькому зборі. Цього разу підопічні Євгена Яровенка позмагалися з молодіжним складом російського «Амкару».

Перша половина зустрічі пройшла за значної переваги охтирчан. На 12-й хвилині Олександр Саванчук віддав гарну передачу на Яровенка, Олександр, пройшовши правим флангом, п’ятою віддав пас на Мотуза, який без підготовки пробив по воротам, але м’яч від захисника росіян відскочив на кутовий. На 28-й хвилині нафтовики втратили гарний шанс, щоб відкрити рахунок. Дмитро Башлай довгою передачею вивів Яровенка на побачення з Даніловим, Олександр намагався обіграти голкіпера, але кіпер гостей у падінні зумів відібрати м’яча. На останніх хвилинах першого тайму свій перший небезпечний момент біля воріт «Нафтовика» не використали росіяни.  Отримавши гарний пас від партнера по команді, Дмитро Козлов сильним ударом пробив по воротах охтирчан, але Денис Рильський був на місці і без вагань зумів відбити цей постріл.

Вже на першій хвилині другого тайму гравці «Амкара» все ж зуміли відкрити рахунок у цьому матчі. Захисники «Нафтовика», не порозумівшись між собою, втратили м’яча, чим скористався Євген Смородін - перехопивши шкіряного, Євген точним ударом послав кулю в сітку «Нафтовика». Відповісти голом охтирчани змогли на 19-й хвилині. Артур Карноза зробив прострільну передачу на Вороб’я, Дмитро точним пострілом зрівняв рахунок. За мить Сергій Мотуз зробив гарний  навіс на Руслана Романова, який в один дотик відправив м’яч в сітку «Амкара», і охтирчани повели в рахунку. Наступна навісна передача з флангу також закінчилася взяттям воріт. Дмитро Воробей зробив навіс на Сергія Мотуза, який точним ударом головою зумів збільшити рахунок. Піймавши кураж, футболісти охтирського «Нафтовика» зуміли довести рахунок до розгромного. Отримавши передачу від Дмитра Вороб’я, Руслан Романов точним ударом в один дотик відправив м'яча в сітку росіян і оформив дубль у цьому поєдинку. Таким чином, з рахунком 4:1 «Нафтовик» впевнено обіграв молодіжний склад «Амкара».

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 480 | Додав: Admin | Теги: Нафтовик, Амкар