ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 24.04.2024, 04:25

Головна » 2012 » Лютий » 25 » «Динамо-2» - «Анжи» (молодь) - 3:0
«Динамо-2» - «Анжи» (молодь) - 3:0 (2:0)

«Динамо-2»: Рудько (Бонь, 46), Кушніров, Рижук (Ковтун, 60), Новак (Козлов, 60; Рижук, 82), Сухомлинов, Гемега (Ісраїлов, 46), Фаворов (Бутенін, 54), Морозенко (Коркішко, 60), Прокіпчук (Єрмаченко, 60), Оту (Шевчук, 60), Коваль (Хобленко, 53).

«Анжи»: Дженет, Ібрагімгаджіев, Расулов, Курбанов, Удунян, Мірзаєв, Гаджієв, Сулейманов (Гераїв, 65), Джангішіев (Алданов, 83), Загiров, Мирзабек (Горокоев, 35).

Голи: Оту (10), Коваль (35), Хобленко (82).

Вилучений: Джангішіев (83).

З перших хвилин динамівці строго дотримувалися плану на гру, і вже на 10 - хвилині вийшли вперед. На завершення гольовий атаки взяв участь потенційний новачок Махатма Оту. Володимир Коваль віддав м'яч на Віталій Гемега, який перебуваючи у штрафному майданчику трохи лівіше центру подав, і Махатма ногою переправив м'яч у сітку!

Ледь не закінчилася взяттям воріт і друга подібна комбінація, коли Ярослав Прокіпчук з Гемега помінялися флангами зліва подав в штрафну, але Оту трохи не встиг до м'яча. Також непоганий момент був у Фаворова після подачі кутового - Артем здорово пробивав головою, але трохи вище. Знаючи, що «Анжи» любить возиться з м'ячем, підопічні Андрія Гусіна пресингували суперників вже на їхній половині поля. Весь час динамівці грали широко, активно використовуючи фланги і навіси в штрафний майданчик, що явно вимотували суперників. Наші хлопці настільки чітко займали свої позиції і знали, хто, куди вони повинні переміщатися, що часом здавалося, що вони віддають подачі чисто інтуїтивно, як би заздалегідь знаючи, що на тій чи іншій ділянці поля повинен бути партнер. Логічним результатом правильних дій динамівців став ще один м'яч, забитий за 10 хвилин до свистка на перерву. Володимиру Ковалю, яка подавала кутовий, вдався «сухий лист» - м'яч, нікого не торкнувшись, залетів точно в дальню «дев'ятку».

Після перерви наша команда продовжила чітко контролювати м'яч і грати максимально щільно із суперниками, щоб припинити їх контратаки. Гравці намагалися закінчувати кожну атаку ударом по воротах. В цілому, в другому таймі до ударів по воротам справа доходила рідше, ніж в першому. Але якщо динамівці і били, то робили це влучно - до великого рахунок довів Хобленко, вчасно опинившись на добуванні - 3:0!

У час, що залишився футболісти «Анжи» які й до цього грав грубо, додали ще більше жорстокості - в одному з епізодів пошкодження щелепи отримав Козлов, і потрібна була зворотна заміна. На щастя, все обійшлося, і госпіталізація не знадобилася.

Інформаційний відділ ФК "Динамо" (Київ)
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 470 | Додав: Admin | Теги: Динамо, Анжи