ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 10:00

Головна » 2012 » Лютий » 26 » «Нафтовик» сильніший за «Вентспілс»
18:06
«Нафтовик» сильніший за «Вентспілс»
«Нафтовик» - «Вентспілс» 1:0 (1:0)

1-й тайм: Рильський, Євстафієв, Крижановський, Бояринцев (к),  Даудов, Башлай,   Козоріз, Воробей, Зайчук, Грицук, Романов.
2-й тайм: Литовченко, Розгон, Момотенко, Леонідов, Світличний, Саванчук (к), Кременчуцький, Грицук, Зайчук, Яровенко, Мотуз.
Гол:  Грицук 42 хв.

24 лютого команда  «Нафтовик-Укрнафта» провела останній  контрольний матч на турецькому зборі. Суперником охтирчан була латвійська команада «Вентспілс». З рахунком 1:0 перемогу святкували охтирчани. Єдиний м’яч у цьому матчі на 42-й хвилині забив Василь Грицук. Протягом всієї гри спостерігалася цікава й напружена боротьба. Гарні нагоди щоб відзначитися у матчі не використали: Грицук, Воробей, Мотуз та Саванчук.

У суботу команда проведе ще два повноцінні тренування, а вже 26-го лютого команда рейсом з Анталії, вирушить по домівках.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 511 | Додав: Admin | Теги: Венспілс, Нафтовик