ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 08:32

Головна » 2012 » Лютий » 26 » «Кримтеплиця» забиває собі на останніх хвилинах
«Кримтеплиця» забиває собі на останніх хвилинах
ФК «Кримтеплиця» - «Шахтар» (Свердловськ) 0-1

ФК «Кримтеплиця»: Жук, Візавер, Антонюк, Новотрясов, Романенко, Микуляк, Абляметов, Палагнюк, Свінціцький, Симончук, Мемешев.

На заміну виходили: Топчевскій, Вайсберг, Єсип, Місько, Романчук, Іваненко, Силич.

Гол: Візавер, 90 (автогол)

Перша гра після домашнього «Кубка Кримтеплиці», в якому наша команда впевнено переграла суперників і виграла турнір, увінчалася прикрою поразкою від колективу, що представляє другу лігу.

Перший тайм почався з контролю м'яча в центрі поля футболістами «Кримтеплиці». Перший небезпечний момент був біля воріт «Шахтаря». Володимир Симончук після удару зі штрафного пробив точно в створ воріт суперника, але воротар впевнено впорався з ударом півзахисника. У складі суперника активним був Владислав Коробкін, який раз у раз, получав м'яч, пробував пробити по воротах або створити небезпечний момент біля наших воріт для своїх партнерів. На 25 хвилині Владислав прийняв м'яч, обробив його і хльостким ударом пробив у створ воріт Володимира Жука, але м'яч пролетів вище.

В середині першого тайму непогану атаку розіграли Роман Свінціцький та Арсен Абляметов, зігравши в «стінку», але після удару Арсена м'яч пролелет набагато вище воріт. Футболісти «Кримтеплиці» шукали вільні зони, щоб випередити суперника, закинувши м'яч на гравців лінії атаки, але гра в захисті «Шахтаря» була надійною. Владислав Микуляк після серії кутових ударів пробивав з 30 метрів, але м'яч знову не потрапляв у площину воріт. "Шахтар" грав на контратаках, а футболісти нашої команди розвивали флангові гострі атаки закидаючи м'яч у штрафний майданчик суперника. На останніх хвилинах першого тайму захисники суперників збили Володимира Романенка, прорвався по правому флангу і загостривши гру на підступах до штрафного майданчика. Штрафний удар виконав Владислав Микуляк, закинувши м'яч на дальню штангу, і після серії рикошетів м'ячем оволодів Редван Мемешев, але ударом зльоту півзахисник відправив м'яч вище воріт.

Другий тайм футболісти суперника почали більш ніж активно. Дмитро Савін довгою передачею знайшов Романа Коновалова, але з ударом останнього Володимир Жук впорався відбивши м'яч на кутовий. Футболісти нашої команди відповіли двухходовку Микуляк-Симончук. Владислав віддав точний пас Володимиру, але останній пробив в метрі від штанги воріт суперника. Непоганий момент був у Романа Свінціцького, який отримав пас з глибини, обробив його і пробив. Але удар вийшов не сильним і воротар суперника уміло з ним впорався. Вийшовши на заміну Андрій Топчевскій пробував пробити з 30-и метрів, але м'яч пройшов повз ворота. Після серії замін, футболісти ФК «Кримтеплиці» були ближче до забитого голу. Алон Вайсберг вміло підключився до атаки, але після його удару м'яч знову пролетів вище ворот.Самий реальний шанс для взяття воріт був у вийшов на заміну Богдана Єсипа, який отримав пас з глибини, прорвався до лінії штрафної площі і по воротах, але після його удару м'ячем оволодів воротар суперника. "Шахтар" відповів контратакою по лівому флангу, з якою впевнено впоралися захисники, ліквідувавши загрозу.

На останній хвилині матчу стався найкурйозніший момент, коли в, здавалося б, простій ситуації Віталій Візавер віддав пас Ігорю Іваненко, але не розрахований траєкторію удару, м'яч опинився у воротах ФК «Кримтеплиця». Для того, щоб виправити ситуацію на полі, просто не вистачило часу і матч закінчився прикрою поразкою 0-1, але щирі вболівальники впевнені, що перемоги ФК «Кримтеплиці» попереду і вже в наступних матчах наша команда покаже видовищний і атакуючий футбол з великою кількістю забитих голів !

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 498 | Додав: Admin | Теги: Кримтеплиця, Шахтар