ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 04:14

Головна » 2012 » Лютий » 27 » "Металург" (З) - "Динамо" (Мінськ) 1:1
13:10
"Металург" (З) - "Динамо" (Мінськ) 1:1

"Металург" (З) - "Динамо" (Мінськ, Білорусь) 1:1

«Металург» провів перший контрольний поєдинок на зборі в турецькій Анталії проти четвертої команди Білорусі - «Динамо» (Мінськ).

Цим матчем запорожці відкривали трохи більше ніж двох тижневий збір, в той час як мінчани проводили заключний поєдинок перед від'їздом на батьківщину. Образно кажучи, одні лише проходили акліматизацію, другі подумки вже були вдома. Тим не менше, гра в Анталії видалася цікавою, бойовою і у всіх відносинах корисною. Звичайно, часу звикнути до +18 після +4 у підопічних Сергія Зайцева було замало, та й два провідних гравця середньої лінії - Ашраф і Жуніор захворіли напередодні поєдинку, зігравши не на повну силу.

Українці, вже в дебюті, відкрили рахунок після своєї, можна сказати, фірмовою атаки: Жуніор тонким пасом в розріз, практично по центру, вивів на ворота Пісоцького - футбольний булліт у вигляді виходу один на один Женя реалізував майстерно - 0:1. Впевнено контролюючи хід гри, велику частину часу «Металург» володів м'ячем, періодично загрожуючи воротам. Але перед самою перервою, в досить простій ситуації, несподівано пропустив. Після подачі зі штрафного форвард «Динамо» пробив по воротах - рикошет від Максима Імерекова - 1:1.

Серія замін у другому таймі оживила гру, запорожці додали в активності, створивши кілька моментів. На жаль, Олексію Бєліку і Артура Каськова, що мали найбільш вигідні можливості, відзначитися не вдалося. Рахунок першого тайму залишився незмінним - 1:1.

«Динамо»: Гущенко, веретено (Кондратьєв, 65), Політевич (Биков, 80), Пласконний (Крук, 80), Панковець (Терещенко, 65), Афанасьєв (Перепечко, 75), Драгун (Кібук, 65), Сімович ( Куган, 75), Стасевич (Ямпіль, 75), Биченок (Мбанангой, 46), Іванівський (Леонардо, 46; Нікітін, 80).

«Металург»: Шевченко (Руденко, 55), Бойко (Нестеров, 70), Матеуш, Штурко, Імереков (Рудика, 55), Тейку (Ашраф, 55), Сидорчук, Жуніор (Каськов, 70), Пісоцький (Ковалевський, 75 ), Коробка (Сліна, 46), Матяж (Бєлік, 55).

Голи: Іванівський (45 +1) - Пісоцький (5)

З понеділка «Металург» продовжить свою роботу за заздалегідь наміченим планом. Умови тренувального комплексу «Глорія Верде» повністю влаштовують делегацію лідера першої ліги - поля знаходяться в п'яти хвилинах їзди від готелю, створені всі умови для занять, реабілітації та відпочинку. З трансферних новин відзначимо, що тривають оглядини для тунісця Сліна та українця Коробки. А ось для Джефферсона і Ліми, судячи з усього, період кар'єри в Запоріжжі, підійшов до кінця.

Наступний спаринг «Металург» проведе в середу, 29 березня, проти клубу «Акжайик» (Уральськ, Казахстан).

Прес-служба ФК "Металург"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 508 | Додав: Admin | Теги: Динамо, Металург