ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 17.04.2024, 00:49

Головна » 2012 » Лютий » 29 » "Говерла-Закарпаття" - "Трактор Сазі" (Іран) - 2:1
19:13
"Говерла-Закарпаття" - "Трактор Сазі" (Іран) - 2:1
«Говерла-Закарпаття» (Ужгород) – «Трактор Сазі» (Тебріз, Іран)» 2:1

Голи: Ситник 12, Косирін 84

«Говерла-Закарпаття»: Надь (Бабенко,46) – Гібалюк, Молнар, Єлісєєв, Сагайдак – Даниловський (Муховиков,63), Ситнік (Малін,46), Нудний, Печонкін (Косирін,70), Като (Трішовіч,46) – Джакобія (Вітер,55).

Ужгородська команда на третіх навчально-тренувальних зборах в Анталії у другому контрольному матчі перемагає вищоліговий іранський «Трактор Сазі» з рахунком – 2:1.

Слід відмітити, що іранський клуб завершив минулий сезон на третьому місці в турнірній таблиці, а четверо гравців з складу тебрізької команди грають у національній збірній країни.

Тим не менш, ані потужний склад, ні високі здобутки у іранському чемпіонаті не допомогли «трактористам» здолати закарпатців.

Гравці "Говерли" одразу ж заволоділи ініціативою, з перших хвилин матчу почали шукати шляхи до воріт суперника. На 12-й хвилині ці пошуки увінчалися успіхом – вирішального удару завдав Олександр Ситник. Але вже на 22-й хвилині іранці зрівнюють рахунок.

До завершення першої половини непогані нагоди збільшити результат матчу на користь ужгородців втратили Л. Джакобія, який виходив віч-на-віч з воротарем та той же О.Ситник.

Все ж у другому таймі підопічні О.Севідова дотиснули іранців. На 84-й хвилині гри штрафний удар вміло виконав А.Муховиков, м’яч влучив у перекладину, а на підборі першим був О.Косирін, який виграв боротьбу на другому поверсі у захисників і влучно спрямував м’яч у сітку тебрізьких «трактористів».

Інформаційний відділ ФК "Говерла-Закарпаття"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 498 | Додав: Admin | Теги: Говерла, Закарпаття, Ситник, Косирін