ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 16:13

Головна » 2012 » Березень » 5 » "Металург" здобув перемогу над "Актобе"
16:54
"Металург" здобув перемогу над "Актобе"
В черговому контрольному матчі на зборі в Туреччині запорізький «Металург» був сильнішим третьої команди Казахстану - ФК «Актобе» (Актюбінськ).
Металург З - Актобе (Казахстан) - 3:1

Голи: Пісоцький (35), Матеуш (43), Жуніор (51) - Вукайловіч (70).
Металург: Руденко, Опанасенко, Нестеров, Матеуш (Бойко, 46), Штурко, Цуріков (Ковалевський, 63), Ашраф, Сидорчук (Сліна, 88), Жуніор (Матяж, 63), Пісоцький, Бєлік.
Суперники виявилися гідні один одного, дуже уважно граючи в обороні і обачливо переходячи до атакуючих дій. Поступово стало позначатися перевага українського клубу, яке позначилося і в підсумку до кінці першого тайму. Перший м'яч провів Євген Пісоцький, який показав, що в його арсеналі є не тільки швидкість і вміння реалізовувати виходи сам на сам. Цього разу Женя, після передачі Андрія Цурікова, чудово пробив з-за меж штрафного, потрапивши метрів з 25-и в дальній кут - 1:0. Сталося це на 35-й хвилині, а вже через вісім хвилин подвоїв перевагу «Металурга» Енріке Матеуш. Центральний захисник підключився в розіграшу кутового. Асистував бразильцеві Олексій Бєлік - 2:0.

Вже після перерви, на 51-й хвилині, довів рахунок до великого капітан «Металурга» Алвес Жуніор. Як відомо, зазвичай бразилець виступає в ролі автора останнього, гольового пасу, а ось цього разу його самого таким забезпечив Сергій Сидорчук. Вихід один на один і 3:0 - рахунок став великим.

Зауважимо, що це не всі гольові моменти, які створив «Металург». Після ударів Олексія Бєліка м'яч двічі з лінії порожніх воріт вибивали захисники, а дуель Юрія Штурко з голкіпером завершилася на користь останнього.

«Актобе» підсолодив гіркоту поразки на 70-й хвилині. Як автор забитого м'яча у ворота «Металурга» в історію увійшов Володимир Вукайловіч - 3:1 - перемога запорожців.

Сергій ЗАЙЦЕВ (в.о. головного тренера «Металурга»):

- Тренерський штаб задоволений роботою команди на зборах, поточним функціональним станом футболістів. З кожною грою команда відчуває себе впевненіше - відновлення сезону вже зовсім скоро і чіткі, злагоджені дії проглядаються все виразніше ».

На понеділок, 5 березня, у «Металурга» заплановано черговий контрольний поєдинок. Планується, що в ньому візьмуть участь ті, хто не грав проти «Актобе». Суперник уточнюється, попередньо ним стане одна з російських команд. На четвер, 8 березня, в календарі запорожців стоїть спаринг з представником Швеції - ФК «Валста Сіріанска».

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 511 | Додав: Admin | Теги: Актобе, Металург