ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 17:22

"Скала" зіграла внічию з "Буковиною"
5 березня чернівецька «Буковина» зіграла контрольну гру з колективом другої ліги група «А» «Скала» (Стрий). Зустріч відбувалася у с. Довге (Львівська область)

"Буковина" - "Скала" (Стрий) 1:1

Склад «Буковини»: Олександр Мусієнко (Сергій Тукач, 46), Іраклій Циколія (Олександр Вечтомов, 60), Володимир Найко, Сергій Басов (Вадим Мельник, 60), Олег Керчу, Борис Орловський (Руслан Гунчак, 60), Роман Дорош (Юрій Бровченко, 60), Тарас Яворський (потенційний новачок, 53), Степан Маковійчук, Антон Крамар (Євген Сантрапинських, 60), Олександр Семенюк (потенційний новачок, 46).

У першому таймі забити командам не вдалося. Хоча на 37 хвилині зустрічі чудовий шанс «розписатися» у воротах «Скали» втратив Олександр Семенюк. Наш нападник з метрів трьох «розстрілював» ворота суперника, однак, на жаль, влучив у голкіпера команди зі Стрия.

На 48 хвилині у наші ворота призначили пенальті. Удар гравця «Скали» з одинадцятиметрової позначки був влучним. Через 21 хвилину гравці «Буковини» зрівняли результат. Відзначився потенційний новачок чернівецької команди. Остаточний підсумок гри – 1:1.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 434 | Додав: Admin | Теги: Буковина, Скала