ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 20:13

Головна » 2012 » Березень » 9 » ФК «Одеса» - «Енергія» - 1:1
ФК «Одеса» - «Енергія» (Нова Каховка) - 1:1 (1:0)

"Одеса": 12. Паламарчук, 3. Любчак (11. Р.Зубков, 60), 28. Білозор (15. Н.Гусев, 80), 18. Платунов (77. А.Опря, 86), 6. Д. Пархоменко (капітан) (17. Пунько, 81), 9. К.Пархоменко, 25. Бєлов, 10. Степанишин, 7. Шестаков (2. Поспєлов, 46), 77. А.Опря (19. О.Бондаренко, 77), 20. Шевель (22.Белмохтар, 46).

Головний тренер: Андрій Пархоменко.

"Енергія": Касперович (Холоша, 46), Ленський (капітан) (Дмитровський, 81), Жоров, Кучеревський, Швей, Нечипорук, Гурін (Бичова, 79), Комягин (Цой, 69), Риженко (Іванов, 69), Козаченко (новачок, 61), Філіппов (Білоусов, 41).

Головний тренер: Сергій Швецов.

Голи: Анатолій Опря (37) - Белуосов (76)

Гра проходила у в'язкому манері і в основному в центральній частині поля. У перші півгодини команди подали 5 кутових, але небезпеки вони воротам не несли, наприклад один з них, на 29-й хвилині, закінчився ударом зльоту Філіппова, але воротар Олексій Паламарчук взяв м'яч. Лише на 31-й хвилині пройшла перша серйозна атака ФК "Одеса", коли після розіграшу штрафного, захисники відбили м'яч, але другим темпом Шестаков прострілив з лінії штрафної на Шевеля, який з 5-ти метрів намагався перекинувши захисника увігнати м'яч у сітку, але не зміг.

І все ж, на 37-й хвилині по лівому флангу після монгоходовкі Опря - Шевель - Опря, Анатолій увірвався в штрафну і з 9-ти метрів пробив у ближній кут, технічно перекинувши воротаря - 1:0 (на фото). Гості змогли лише на останній хвилині тайму провести атаку, коли після удару Ленського під гострим кутом з 5-ти метрів чудово зіграв Паламарчук, взявши м'яч.

У другому таймі небезпечних моментів було також небагато, слід відзначити 56-у хвилину, коли з 17-ти метрів пробив Кучеревський - Паламрчук відбив м'яч на кутовий, подачу якого справа він же вибив кулаками. На 62-й хвилині завершував атаку одесстов Дмитро Пархоменко смачно приклався з лінії штрафного по центру, але м'яч пролетів трохи вийшов поперечини. А на 76-й хвилині після проходу по лівому флангу Бєлоусов увірвався у воротарську (на фото) і точно пробив з кута - 1:1. Надалі футболісти ФК "Одеса" намагалися вирвати перемогу, але їх комбінаційні дії на підступах до штрафного так і не завершилися точними ударами.

Прес-служба ФК "Одеса"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 486 | Додав: Admin | Теги: енергія, Одеса