ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 05:30

Головна » 2012 » Березень » 9 » «Олімпік» - МКС «Клучборк» 1:2
«Олімпік» (Донецьк, Україна) - МКС «Клучборк» (Клучборк, Польща) 1:2

«Олімпік»: Махарадзе, Іванов, Глушицький (Лівицький), Гришко, Зміївський (Драченко, 46), Поднебенной, Огіря (Дорошенко, 46), Лебідь, Санжар (Головченко, 46), Волков, Гельзін (Кішка, 53)

«Клучборк»: Абрамович, Паячковскі, Зудоль, Гановіч, димківська, Улатовскі, Нізолек, Глановскі, Свендровскі, Качмарек, бурські.

На заміни виходили: Екумене, Хобер, Кумец, Ізідорскі, Скшіпчак

Голи: Головченко, 57 - Глановскі, 47 (пен), Качмарек, 55

Черговим суперником «Олімпіка» на турецькому зборі став клуб польської «сеньйори» західної зони другої ліги «МКС Клучборк». Цей клуб представляє однойменне містечко з населенням 26 000 чоловік, і був організований в 2003 році. Його історія багато в чому схожа на «Олімпік». Навіть кольори клубів практично однакові. Завдяки бізнесменові Анджею Сипко та спортивного функціонерові Адаму Соколовському об'єдналися кілька футбольних секцій у містечку та його околицях, потім була закладена деяка база, благо центральний стадіон в районі, а містечко є чимось на зразок нашого райцентру був. За сім сезонів команда пройшла шлях від четвертої ліги до першої, трохи - було не зачепилася за «вишку», але як це часто буває, запасу міцності не вистачило, і команда несподівано відкотилася на одну сходинку назад. Сьогодні Клучборк середняк другої ліги, завершує турецький вояж і в найближчу п'ятницю повертається додому. Незважаючи на те, що клуб грає в другій лізі, в ньому є кілька легіонерів.

«Олімпік» добре почав гру, контролював м'яч. Тандем форвардів на цей раз склали Волков і Гельзін, оскільки Левіга травмував ногу. З трибуни спостерігав за грою і Віталій Чех, у якого рецидив старої травми спини. На 11 хвилині зв'язка Гельзін - Поднебенной могла принести успіх, але вище всяких похвал зіграв голкіпер Абрамович (До речі, звати його Матеуш і народився він 8 листопада 1992 року). Буквально через 2 хвилини міг відзначитися Лебідь - його потужний удар рикошетом від гравця суперників і просвистів у кількох сантиметрах від штанги. Здавалося, що польська команда навіть не думає про атаки. На 15 хвилині в межах карного майданчика завдає удар Волков, і знову героєм положення став воротар поляків, дістав м'яч з верхнього кута. Через хвилину Огиря не з забійної позиції не потрапляє у ворота.

Незважаючи на територіальну перевагу українців і товариський статус поєдинку, суперники не здавалися, і боролися за м'яч на кожному клаптику поля. В середині поля постраждав Глушицький, гравець поляків розбив йому ніс. Але Ілля залишився на полі, незважаючи на травму. Знову на 32 хвилині вирішив спробувати щастя Лебідь, пробивши з дальньої дистанції, але видно це не був день Валерія. Абрамович знову виявився на висоті - зреагувавши на потужний удар. Так і завершився перший тайм.

Після низки замін в обох командах, характер гри не змінився. Але на 47 хвилині сталося непередбачене. Павло Іванов в боротьбі "завалився" на гравця в своїй штрафній. Після хвилинного наради з лайнсменом на тему «бути чи бути», арбітр вирішує на користь - «бити» і суддя призначає спірний одинадцятиметровий.

Пробиває розвів у різні кути Махарадзе і м'яч - 1:0. «Олімпік» кинувся відіграватися. На 52 хвилині Гришко показав, що удар у нього поставлений добре. Дмитро прбівал метрів з 27, але страж воріт польської команди встиг зреагувати і перевів м'яч з під поперечини на кутовий. Обстановка біля воріт «небесно-білих» загострювалася. Але в черговий раз гол виник практично з нічого і не в ті ворота, в які очікували. Правий фланг оборони донеччан пропустив атаку, а Заур Махарадзе вирішив зіграти на перехопленні, але виявився пізніше на м'ячі, чим і скористалися суперники. Природно, цілком логічний гол. 2:0.

До честі «Олімпіка», всього через дві хвилини вони один м'яч відквитали. З точного пасу Волкова палочка-виручалочка донеччан Головченко знову опинився в потрібному місці в потрібний час -2:1.

Після цього небезпечні моменти виникали тільки біля воріт однієї команди - польської. На 62 хвилині отримує «гірчичник» воротар поляків. У спірній ситуації суддя вирішив не видаляти молодого футболіста і за фол «останньої надії» показав лише жовту картку. Пізніше, на 65 хвилині міг забити Дорошенко, але м'яч просвистів в метрі від поперечини. Пару-трійку раз намагалися «огризнутися» поляки, але їх атаки небезпечними можна назвати з великою натяжкою. А ось у донеччан реальна можливість зрівняти рахунок. Вони заробили небезпечний «стандарт» метрів з 18 від воріт. Але цього разу Драченко, неодноразово вигубляв мета з такої позиції, відзначитися не вдалося. Суперникам після цього відсунути гру від своїх воріт і матч так і завершився перемогою польської команди.

Оф. сайт ФК "Олімпік" (Донецьк)
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 513 | Додав: Admin | Теги: олімпік