ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 19:51

Головна » 2012 » Березень » 11 » "УкрАгроКом" переміг "Титан"
21:20
"УкрАгроКом" переміг "Титан"
10 березня «Титан» зіграв першу контрольну зустріч на зборах в п. Куйбишеве. У лютому, на зборі у м. Алушті, наші команди зіграли одну гру. Тоді сильнішим був «Титан» - 3:2. І ось ще одна зустріч на засніженому полі в п. Куйбишеве. Треба зазначити, що стан поля не дало можливості гравцям обох команд продемонструвати технічний футбол. Тому матч проходив у постійній силовій боротьбі з безліччю єдиноборств і невиправданих втрат м'яча. Рахунок перед перервою, на 43-й хвилині відкрили гості. Правда, допоміг їм у цьому наш захисник А. Бурлін, зрізавши верхову передачу в свої ворота -0:1.

І з початку другого тайму на полі точилася рівна гра, без особливих гострих моментів. І лише з середини другої половини матчу «Титану» вдалося перехопити ігрову ініціативу. Біля воріт суперника стали виникати небезпечні моменти. Не використовували стовідсоткові шанси С. Кравченко і С. Півненко. І тільки на 80-й хвилині нашим футболістам вдалося зрівняти рахунок. За гру рукою в своїй штрафній у ворота «Украгрокома» був призначений пенальті. Удар з «точки» А. Мацака був точний - 1:1. Але всього через три хвилини аналогічне покарання суддя виніс уже нашій команді. І гості впевнено реалізували «одинадцятиметровий» - 1:2. Цей рахунок і став остаточним.

«Титан» в цьому матчі виступав у такому складі: Висоцький, Бурлін, Калініченко (Климентівський 57), Шитов, Салатін, Гаді (Ремезовська 57), Мацак, Маслов (Камерцель 57), Довжик (Кадімян 63), Півненко, Гайдаш (Кравченко 57, (Ковальов 83).

Наступну гру наша команда проведе вже завтра, 11 березня. В п. Куйбишеве «Титан» зіграє з «гвардійців» п. Гвардійське. Нагадаємо, що наш суперник - чемпіон Криму 2011 року серед аматорів.

Оф. сайт ФК "Титан"
Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 499 | Додав: Admin | Теги: Украгроком, титан