ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 03:33

Головна » 2012 » Березень » 13 » "Олімпік" - "Динамо-Дордой" 3:1
"Олімпік" - "Динамо-Дордой" 3:1
Олімпік (Донецьк) - Динамо-Дордой (Бішкек, Киргизія)

«Олімпік»: Жданков (Махарадзе, 46), Іванов (Зміївський, 46), Гришко, Глушицький (Лівицький, 60), Драченко, Огіря (Поднебенной, 63), Дорошенко, Лебідь, Санжар (Гельзін, 46), Левіга (Кішка , 67), Волков.

Голи: Драченко ,28,32,82-Мурзай, 79

Черговим суперником донеччан в Белеку став чемпіон Киргизії минулого сезону клуб «Динамо-Дордой». Ця команда була організована в 1998 році в місті Нарин, а в 2010 році перебралася до столиці республіки. Неодноразово брала участь у розіграші Кубка співдружності. Правда, особливих успіхів не досягала і з групи не виходила. Тим не менш, можна сказати, що киргизьке «Динамо» дуже дисциплінований колектив, добре організований. Перше враження від гри зіпсувала погода. У Белеку було сонячно, але дув сильний поривчастий вітер, і іноді саме він коригував політ м'яча.

Ігор Петров через травми та ушкоджень не зміг використати в матчі Андрія Головченко та Віталія Чеха. Особливий шарм грі надавав і той факт, що за поєдинком спостерігали скаути кількох турецьких клубів, і пізніше вдалося дізнатися, що у них на олівці перебувають представники саме «Олімпіка».

Перший небезпечний момент виник на 29 хвилині зустрічі-Левіга «вивалився» сам на олдін з воротарем «гостей», але не зумів його обіграти. Потім Волков, на цих зборах саме його тренер донеччан Ігор Петров награє на позиції другого форварда, прострілив з флангу і знову Левіга на мить забарився і не дістав «снаряд». На 28 хвилині донеччани провели показову, а головне, результативну атаку. Дорошенко пройшов флангом і зробив навіс, Глушицький в дотик переправив м'яч далі, а Драченко головою послав його у ворота. Взагалі Кирило після травми помалу набирає свої найкращі ігрові кондиції, і цей факт не може не радувати.

Відкривши рахунок, «Олімпік» заграв в своє задоволення, використовуючи всі напрацювання, які опрацьовувалися під час зборів. Хотілося б виділити Влада Огір, і капітана команди Романа Санжара-вони встигали відпрацювати як в обороні, так і в атаці. На 32 хвилині знову флангова подача у виконанні Дорошенко, високий стрибок і удар головою Гришко, але м'яч не потрапляє в прямокутник воріт. Ледве суперник перевів дух, як м'ячем заволоділи донеччани і нова неприємність для «динамівців». І знову автором гольової передачі став Дорошенко, а гол забив захисник Драченко. Кирило навісив в район штрафного майданчика, Максим пробив головою, м'яч потрапив у поперечину, і спритнішим за всіх знову опинився гравець під шостим номером 2:0.

Перед закінченням першого тайму міг відзначитися Волков, але м'яч пущений з 12 метрів, просвистів поруч зі штангою.

Другий тайм почався з небезпечної атаки «олмійцев». Драченко пробивав метрів з 18, але м'яч пройшов поряд з бічною стійкою. Вийшовши на заміну Президент мав два відмінні моменти відзначитися, але спочатку перекидаючи головою через воротаря, не потрапив в прямокутник, а потім уже кіпер киргизів розгадав задум форварда і «потягнув» «мертвий м'яч». У свою чергу Махарадзе, за яким якраз і спостерігали турецькі скаути продемонстрував свою майстерність.

Так на зустрічних курсах і проходив другий тайм. Ближче до його кінцівці донецька захист «проспала» атаку правим флангом і чемпіон Киргизії зміг «розмочити» рахунок. Але за вісім хвилин до закінчення зустрічі своє вагоме слово знову сказав Максим Драченко. І знову асистував йому Дорошенко. Максим міг забити ще й четвертий гол, однак цього разу йому не пощастило У підсумку закономірна перемога «Олімпіка» і маса позитивних емоцій в тренерському штабі команди.

Оф. сайт ФК "Олімпік"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 466 | Додав: Admin | Теги: Динамо, олімпік